Green Blue Red

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Banner

22-23 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

22 KASIM  2014 CUMARTESİ 14-15-12-H S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ 1 Z.KÖY 3 NO 10:00 U191K 2 0 TEKİROVA BL - ERDEM GENÇLİK N.ALAN FEL.BÜLGEN H.ÇATAL E.YAVUZ 2 Z.KÖY 3 NO 12:00 U14 1 3 YENİ KEMER - KEPEZ BLD M.OTRU 3 Z.KÖY 3 NO 14:00 U14 2 3 LARA EĞİTİM - AKDNZ.KARTAL R.KAYA 4 Z.KÖY 4 NO 10:00 U191K 1 0 AKDENİZ SP - MURATPAŞA BLD S.BENLİ R.BOZKURT H.SARI M.GÜMÜŞ 5 Z.KÖY 4 NO 12:00 U191K 4 0 ANT KUNDU SP - YEŞİL KEMER S.B.SAKA Y.YALÇIN A.C.SOYDAL Ş.KOÇALP 6 Z.KÖY 4 NO 14:00 U191K 0 2 D S İ SPOR - MANAVGAT BLD F.ÇİFTCİ ALİ ÖZTÜRK M.ÜREYEN Y.KORKMAZ 7 UĞUR MUMCU 13:00 U14 0 10 ALTUN GENÇLİK - M.PAŞA BLD E.H.İZGİ 8 KONYAALTI ESKİ 11:00 U191K 3 1 KONYAALTI BLD - ORMAN SPOR İ.KARAKAYA S.SAĞIR M.GÖZ M.TORUN 9 SERİK 100 YIL 13:00 U191K 1 1 SERİK BLD SP - MANAVGAT SP S.KAHRAMA...

Devamını Oku..

15-16 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

15 KASIM  2014 CUMARTESİ 14-15-11-H S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ 1 Z.KÖY 3 NO 09:30 U191K 0 3 ANT.GÜCÜ SP - ANT.KUNDU S.HALDAN M.OTRU Ş.TÜRKER E.YAVUZ 2 Z.KÖY 3 NO 12:00 U191K 0   1 YEŞİL KEMER - ASAT GENÇLİK F.ÇELTİKCİ O.ARICI Ö.TUBUR Ü.D.ULUŞAR 3 Z.KÖY 3 NO 14:00 U191K 0 0 MNV.BELD.SP - ATDENİZ SP N.ALAN EN.ATALAY Y.S.BALABAN Y.YILMAZ 4 Z.KÖY 4 NO 09:30 U191K 0 8 ORMAN SPOR - M.PAŞA BLD M.KAHYA Ç.YILMAZ V.ESKİÇIRAK H.H.ÖZGÜN 5 Z.KÖY 4 NO 11:30 U14 0 8 TRABZONLULAR - YENİ KEMER BET.KAYA 6 Z.KÖY 4 NO 13:00 U191K 2 2 ERDEM GENÇLİK - KUMLUCA BL S.BENLİ S.SAĞIR C.KÜÇÜK A.KAYNAK 7 KONYALTI ESKİ 12:00 U191K e KONYAALTI BL - SERİK BLD A.C.SOYDAL F.ÇİFTCİ ALİ ÖZTÜRK M.GÜMÜŞ 8 UĞUR MUMCU 13:00 U14 5 2 M.PAŞA BLD - JANTALYA SPOR S.SAL 9 ILICA 12:00 U15 4 1 MNV.BLD,SP - ALANYA BLD H.SARI H.H.YOLGİDER M.A.KORKMAZ 10 ÇOLAKLI 14:00 U15 3 1 ÇOLAKL SPOR - ANT.KUNDU F.IMRAK A.KARAT...

Devamını Oku..

01-02 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

01 KASIM  2014 CUMARTESİ 14-15-9-H S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ 1 Z.KÖY 3 NO 09:00 U191K 5 2 TEKİROVA BLD - ANT.KUNDU F.ÇELTİKCİ H.YILMAZ Ç.YILMAZ K.SIKI 2 Z.KÖY 3 NO 11:00 U191K 2 3 ERDEM SPOR - ASAT GENÇLİK H.H.TETİK O.ARICI Y.ÇALIŞAN L.OKUTAN 3 Z.KÖY 3 NO 13:00 U191K 0 1 ANT.GÜCÜ SP - YEŞİL KEMER M.GÖZ S.SAĞIR M.OTRU M.H.DEMİRBİLEK 4 Z.KÖY 3 NO 14:30 U15 9 1 VARSAK SPOR - JANTALYA SP E.UZUN A.T.HAYRAN A.MALÇAK 5 Z.KÖY 3 NO 16:00 U15 1 6 ANT.KUNDU - ANT.GÜCÜ SP H.ÇATAL A.MALÇAK A.T.HAYRAN 6 Z.KÖY 4 NO 09:30 U15 7 0 ÖZER SPOR - KEPEZ BLD.SP A.C.AKSOY M.ÖZTÜRK B.GÜÇ 7 Z.KÖY 4 NO 11:00 U17 3 2 GÜNEY SPOR - DEMİR SPOR S.SAL E.H.İZGİ F.ÇİFTCİ O.KARADOĞAN 8 Z.KÖY 4 NO 12:30 U17 1 2 PARK ANTALYA - SERİK BLD M.KAHYA Ş.TÜRKER M.A.KORKMAZ M.SUYABAKAN 9 Z.KÖY 4 NO 14:00 U15 1 0 D S İ SPOR - C L K SPOR R.B.ÖZGÖKÇEN H...

Devamını Oku..
Error
  • JFolder::create: Could not create directory

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

   

22-23 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

22 KASIM  2014 CUMARTESİ 14-15-12-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
1 Z.KÖY 3 NO 10:00 U191K 2 0 TEKİROVA BL - ERDEM GENÇLİK N.ALAN FEL.BÜLGEN H.ÇATAL E.YAVUZ
2 Z.KÖY 3 NO 12:00 U14 1 3 YENİ KEMER - KEPEZ BLD M.OTRU
3 Z.KÖY 3 NO 14:00 U14 2 3 LARA EĞİTİM - AKDNZ.KARTAL R.KAYA
4 Z.KÖY 4 NO 10:00 U191K 1 0 AKDENİZ SP - MURATPAŞA BLD S.BENLİ R.BOZKURT H.SARI M.GÜMÜŞ
5 Z.KÖY 4 NO 12:00 U191K 4 0 ANT KUNDU SP - YEŞİL KEMER S.B.SAKA Y.YALÇIN A.C.SOYDAL Ş.KOÇALP
6 Z.KÖY 4 NO 14:00 U191K 0 2 D S İ SPOR - MANAVGAT BLD F.ÇİFTCİ ALİ ÖZTÜRK M.ÜREYEN Y.KORKMAZ
7 UĞUR MUMCU 13:00 U14 0 10 ALTUN GENÇLİK - M.PAŞA BLD E.H.İZGİ
8 KONYAALTI ESKİ 11:00 U191K 3 1 KONYAALTI BLD - ORMAN SPOR İ.KARAKAYA S.SAĞIR M.GÖZ M.TORUN
9 SERİK 100 YIL 13:00 U191K 1 1 SERİK BLD SP - MANAVGAT SP S.KAHRAMAN C.KÜÇÜK H.ŞİMŞEK H.İŞLEK
10 KUMLUCA 14:00 U191K 2 1 KUMLUCA BLD - ANT.GÜCÜ SP F.ÇELTİKCİ U.ÇAKMAK FUR.BÜLGEN U.ÇALIŞ
11 TOPKAPI 12:00 CCU14 0 1 ANTALYA SPOR - DENİZLİ SPOR E.ÖZDEMİR Y.ÇALIŞAN F.BULUR
12 TOPKAPI 14:00 CCU15 1 0 ANTALYA SPOR - DENİZLİ SPOR M.KAHYA Ş.TÜRKER G.KALIN
23 KASIM 2014 PAZAR 14-15-12-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
13 Z.KÖY 3 NO 10:00 U14 12 0 ÖZER GENÇLİK - ŞİMŞEK SPOR H.Ş.AKINCI
14 Z.KÖY 3 NO 11:30 U14 5 1 GÜNEY  SPOR - ANT.KUNDU SP O.E.KAPLAN
15 Z.KÖY 3 NO 13:00 U14 18 2 D S İ SPOR - MİTHATPAŞA SPOR S.ÖZER
16 Z.KÖY 4 NO 10:00 U14 2 0 ANTALYA GÜCÜ - YOL SPOR F.IMRAK
17 Z.KÖY 4 NO 11:30 U14 1 4 1905 SERİK SP - ANT.G.BİRLİĞİ V.SAYAR
18 Z.KÖY 4 NO 13:00 U14 0 7 JANTALYA SP - SERİK BLD SPOR EN.ATALAY
19 UĞUR MUMCU 14:00 U14 1 18 K.ALTI LİMAN - AKDNZ.SANAYİ SP S.HALDAN
20 KINIK 13:00 U14 2 11 KINIK SPOR - YEŞİLKÖY BLD E.ERAYDIN
21 ILICA 13:00 U14 1 2 SARILAR BLD SP - MANV.BLD.SP Y.S.BALABAN
22 AVSALLAR 13:00 U14 4 0 O B A BLD SP - ALANY BLD SP B.ÖZDEMİR
23 GAZİPAŞA 13:00 U14 5 3 GAZİPAŞ BLD - BARBAROS AZAK K.AKILLI
24 S İ D E 12:00 İ  E 0 0 MANAVGAT İE - TRABZON İ E Y.YILMAZ G.KARAMELEK Ç.YILMAZ T.ÖKÇÜN
25 KONAKLI 14:00 CCU19 ALANYA SPOR - KAYSERİ SPOR M.E.GÖZÜTOK G.BARCIN S.KİNDAR - C.ÇETİN H.BAYAR
24 KASIM 2014 EĞİTİM ÇALIŞMASI  SAAT 18:30'DA KONYAALTI BLD.KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR
TÜM GÖZLEMCİ VE HAKEMLERİN KATILIMI ZORUNLUDUR. İ.H.K
   

15-16 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

15 KASIM  2014 CUMARTESİ 14-15-11-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
1 Z.KÖY 3 NO 09:30 U191K 0 3 ANT.GÜCÜ SP - ANT.KUNDU S.HALDAN M.OTRU Ş.TÜRKER E.YAVUZ
2 Z.KÖY 3 NO 12:00 U191K 0   1 YEŞİL KEMER - ASAT GENÇLİK F.ÇELTİKCİ O.ARICI Ö.TUBUR Ü.D.ULUŞAR
3 Z.KÖY 3 NO 14:00 U191K 0 0 MNV.BELD.SP - ATDENİZ SP N.ALAN EN.ATALAY Y.S.BALABAN Y.YILMAZ
4 Z.KÖY 4 NO 09:30 U191K 0 8 ORMAN SPOR - M.PAŞA BLD M.KAHYA Ç.YILMAZ V.ESKİÇIRAK H.H.ÖZGÜN
5 Z.KÖY 4 NO 11:30 U14 0 8 TRABZONLULAR - YENİ KEMER BET.KAYA
6 Z.KÖY 4 NO 13:00 U191K 2 2 ERDEM GENÇLİK - KUMLUCA BL S.BENLİ S.SAĞIR C.KÜÇÜK A.KAYNAK
7 KONYALTI ESKİ 12:00 U191K e KONYAALTI BL - SERİK BLD A.C.SOYDAL F.ÇİFTCİ ALİ ÖZTÜRK M.GÜMÜŞ
8 UĞUR MUMCU 13:00 U14 5 2 M.PAŞA BLD - JANTALYA SPOR S.SAL
9 ILICA 12:00 U15 4 1 MNV.BLD,SP - ALANYA BLD H.SARI H.H.YOLGİDER M.A.KORKMAZ
10 ÇOLAKLI 14:00 U15 3 1 ÇOLAKL SPOR - ANT.KUNDU F.IMRAK A.KARATAŞ İ.K.DELİCE
11 A.FAZIL SEZER 11:30 U15 1 0 MANAVGAT SP - SERİK BLD E.ELÇİ E.BAŞYİĞİT B.YILMAZ
12 A.FAZIL SEZER 14:00 U191K 2 1 MANAVGAT SP - D S İ SPOR C.ÇETİN H.ZAMBAK S.KİNDAR N.AKÇER
16 KASIM 2014 PAZAR 14-15-11-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
13 Z.KÖY 3 NO 10:00 U14 2   1 KEPEZ BLD.SP - GÜNEY SPOR H.Ş.AKINCI
14 Z.KÖY 3 NO 11:30 U14 0 6 ANT.G.BİRLİĞİ - ÖZER GENÇLİK FUR.BÜLGEN
15 Z.KÖY 3 NO 13:00 U14 0 5 AKDNZ.KARTAL - 1905 SERİK E.H.İZGİ
16 Z.KÖY 3 NO 14:30 U14 3 3 SERİK BLD SP - ANT.GÜCÜ S.HALDAN
17 Z.KÖY 3 NO 16:00 U14 2 0 YOL SPOR - DOKUMA SPOR H.DAŞCI
18 Z.KÖY 4 NO 10:00 U14 0 17 ANTALYA KUNDU - D S İ SPOR S.KAHRAMAN
19 Z.KÖY 4 NO 12:00 KADIN 6 1 1207 ANT.M.PAŞA - KAYSERİ S.SAL G.KALIN Ç.YILMAZ İ.CENGİZ
20 Z.KÖY 4 NO 14:00 SAL 2 4 ANT.KUNDU - MNV.BLD.SPOR İ.BALABAN Ö.TUNA O.ARICI G.CENGİZ
21 Z.KÖY 4 NO 16:00 U17 7 2 M.PAŞA BLD - D.ALTI TRBZ. E.ÖZDEMİR O.E.KAPLAN FEY.BÜLGEN İ.N.AKKOÇ
22 UĞUR MUMCU 12:30 U14 23 0 ŞİMŞEK GENÇ - K.ALTI LİMAN ALİ ÖZTÜRK
23 UĞUR MUMCU 14:00 U14 1 2 AKDNZ.SANAYİ - LARA EĞİTİM FBÇİFTCİ
24 KINIK 13:00 U14 3 1 YEŞİLKÖY BLD - FİNİKE BLD M.ÜREYEN
25 GAZİPAŞA 13:00 U14 1 4 GAZİPAŞA BLD - O B A BLD M.KÜÇÜKYILMAZ
26 AVSALLAR 12:00 U14 2 4 ALANYA BLD - MANAVGAT BLD S.ÖZER
27 AVSALLAR 13:30 U14 1 2 BARBAROS  - SARILAR BLD F.NURAL
28 SERİK İ.OGAN 12:00 CCU16 2 0 ANTALYA SP - DENİZLİ BLD İ.KARAKAYA M.GÖZ Y.ÇALIŞAN
29 SERİK İ.OGAN 14:00 CCU17 4 1 ANTALYA SP - DENİZLİ BLD S.AĞBAŞ H.SARI H.ŞİMŞEK  -  F.BULUR M.SUYABAKAN
TÜM HİF HAKEMLERİ 16 KASIM 2014 PAZAR GÜNÜ MÜSABAKA İZLEMEK ÜZERE 14.00-16.00 SAATLERİ ARASI
ZEYTİNKÖY 4 NOLU SAHADA TOPLANACAKLARDIR. İ.H.K
   

SAYGI VE SEVGİYLE ANIYORUZ

SAYGI VE SEVİYLE ANIYORUZ.

   
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 3

Site İçi,Google Ara

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Bölgesel Amatör Lig

Haber Bülteni

Ücretsiz Olarak Haber Bültenimize Kayıt OL

Şubemizden Kareler

İçerik Yükleniyor| Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

Ödül Töreni|  Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi


İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

TFF Antrenör Kurs Başvuruları

Üyelerimiz

Vefat Listesi
Kulüp Ve Sözleşme Antrenörleri

İlçe Temsilcileri

mod_vvisit_counterBugün150
mod_vvisit_counterDün334
mod_vvisit_counterBu Hafta720
mod_vvisit_counterBu Ay2260
mod_vvisit_counterTümü78821
casus telefon
casus teleon
casus telefon
seo canakkale canakkale balik tutma search canakkale vergi mevzuati bagimsiz denetim kanunlar web security engelliler teknoloji sgk bagimsiz denetim bagimsiz denetim sorgulama internet security mevzuat vergi ve sgk mevzuati