Green Blue Red

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Banner

2013-2014 SEZONU 1. AMATÖR KÜME ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

News image

2013 - 2014 ANTALYA 1. AMATÖR KÜME MAÇLARI SONUNDA GRUPLARINI 1. OLARAK BİTİREN ERDEM GENÇLİK SPOR VE SANAYİSPOR KULÜLERİMİZ 2014- 2015 SEZONUNDA ANTALYA SÜPER AMATÖR KÜME DE MÜCADELE ETME BAŞARISI GÖSTERMİŞTİR. BAŞARIDA EMEĞİ GEÇEN SPORCULARI, TEKNİK HEYETLERİNİ VE YÖNETİM KURULLARINI KUTL...

Devamını Oku..

U-14 LERDE İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONSAINDA TEMSİL EDECEK TAKIMLAR BELLİ OLDU

News image

  2013-2014 Futbol sezonunda oynann play-off maçları sonucu gruplarını 1.ci bitiren ÖZER GENÇLİK SPOR, MANAVGAT BELDİYE SPOR ve ANTALYA TEDAŞ SPOR kulübümüz İlimizi Türkiye Şampiyonsaında temsil etme hakkı kazanmışlardır. Başarıda emeği geçen sporcuları, teknik heyetlerini ve yönetim kurullarını kutlar, Türkiye Şampiyonsaında başarılar dile...

Devamını Oku..

31. Hafta Maç Programı

(19.04.2014) CUMARTESİ KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ TARİHİ MAÇ SAATİ STAD ADI EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM U13 F KONAKLI BELEDİYE SP YILDIRIM SPOR 19.04.2014 10:00 ALANYA BLD. TESİSLER U13 F MAHMUTLAR SPOR TÜRKLER BLD.SPOR 19.04.2014 11:30 ALANYA BLD. TESİSLER U13 F GAZİPAŞA BLD. SPOR ALANYA SPOR 19.04.2014 13:00 ALANYA BLD. TESİSLER U13 F OBA BLD.SPOR TOSMUR BLD.SPOR 19.04.2014 14:30 ALANYA BLD. TESİSLER U11 A ANT.YOL SP TEDAŞ SPOR 19.04.2014 10:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 B YEŞİL KEMER SP TOROS KOLEJİ SP 19.04.2014 11:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 B MURATPAŞA BLD.SP KARDELEN SPOR 19.04.2014 12:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 D 1905 SERİK SP AKSU TRABZON SPOR 19.04.2014 13:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 D ANT.SANAYİ SP PARKANTALYA SPOR 19.04.2014 14:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 C GÜNEY SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK SP 19.04.2014 15:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 B KEPEZ BLD.SP ORMAN SP 19.04.2014 12:30 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA U11 C MEYDAN GENÇLİK SP AKGÜN SPOR 19.04.2014 13:30 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA U11 D ANT.DSİ SP BAHTILI SPOR 19.04.2014 16:00 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA U11 C ANT.DENİZGÜCÜ SP ANT.DOKUMA SP 19.0...

Devamını Oku..

TÜFAD 2. OLGUNLAR TURNUVASI SONA ERDİ

News image

2. Olgular Futbol Turnuvası Alkışlarla Sona Erdi  Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamında Şubelerimiz ve üyelerimiz arasındaki dayanışma ve dostluk ilişkilerinin pekiştirilmesi amacıyla 07-10 Nisan 2014 tarihinde Antalya'da yapılan TÜFAD 2. OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI alkışlar eşliğinde yapılan ödül töreni ile sona erdi. Katılımcı 400 TÜFAD üyesinin üç gün boyunca birlikte özlem giderdikleri ve anılarını tazeledikleri bu etkinlikte TÜFAD Ankara takımımız birinci, TÜFAD Kayseri takımımız ikinci, Penaltılar sonucunda TÜFAD Batman takımımız üçüncü, TÜFAD Bursa takımımız 4. olarak turnuvayı tamamladılar. Turnuva 1.si TÜFAD Ankara takımımız madalyalarını ve Şampiyonluk kupasını Genel Başkanımız İsmail DİLBER'in elinden aldı. Tu...

Devamını Oku..

U-19 LARDA İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONSINDA TEMSİL EDECEKLER BELLİ OLDU

News image

2013 - 2014 Sezonu sonunda Antalya da oynanan  U-19 Play-Off maçları sonuçu İlimizi Türkiye Şampiyonasında Temsil etme hakkını Muratpaşa Beldiye ve İl Özel İdare takımlarımız kazanmıştır. Başarıda emeği geçem Sporcuları, Antrnörlerini ve Yönetim Kurullarını kutlar Türkiye Şampiyonasında Başarılar dile...

Devamını Oku..

30.Hafta Maç Programı ve Sonuçları

          12 NİSAN 2014 CUMARTESİ 13-14-30-H S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ 1 Z.KÖY 1 NO 10:00 U192K  1 3 MİTHATPAŞA - ORMAN SPOR E.ÖZDEMİR H.DAŞCI S.KAHRAMAN Y.ÇELİK 2 Z.KÖY 1 NO 12:00 U192K  2 0 KUMLUCA BLD - KONAKLI BLD N.ALAN M.OTRU V.ESKİÇIRAK T.ÖKÇÜN 3 Z.KÖY 1 NO 14:00 U14 PLY  1 0 KOR.BLD.SP - ŞİMŞEK SPOR F.IMRAK       4 Z.KÖY 1 NO 16:00 U191KPLY  1 5 AKDENİZ SPOR - MNV.BLD.SP BÜ.KAYA Y.KURNAZ F.BÜLGEN M.B.GÜCAVLI 5 Z.KÖY 2 NO 10:00 U13  1 5 D.ALTI TRBZ. - GENÇLİK SPOR E.UZUN       6 Z.KÖY 2 NO 12:00 U192K  1 5 ÜNFA SPOR - KESTEL BLD U.D.ULUŞAR BET.KAYA O.ÖZTÜRK L.OKUTAN 7 Z.KÖY 2 NO 14:00 U14 PLY  2 0 TEDAŞ SPOR - AKDNZ.KARTAL A.R.BOZ       8 Z.KÖY 2 NO 16:00 U191KPLY  10 2 M.PAŞA BLD - ANT.GÜCÜ SP B.ŞEKER B.AĞLAMIŞ Ç.AKIN U.ÇALIŞ 9 Z.KÖY 3 NO 10:00 U192K  3 3 ANT.G.BİRLİĞİ - DEMİR SPOR C.KÜÇÜK T.ÖZGEN Ş.KURTULUŞ N.BİLGE 10 Z.KÖY 3 NO 12:00 U14 PLY    h D S İ SPOR - ANT.KUNDU SP M.KAHYA       11 Z.KÖY 3 NO 14:00 U14 PLY  0 2 ÇOLAKLI SPOR - YOL SPOR O.ERGÜN       12 Z.KÖY 3 NO 16:00 U191KPLY  3 0 ÖZEL İDARE  - ALANYA SPOR Ç.ÇALLIOĞLU A.ARICI S.A.KARALİ M.TORUN 13 Z.KÖY4 NO 10:00 U13  0 12 PARK...

Devamını Oku..
Error
  • JFolder::create: Could not create directory

2013-2014 SEZONU 1. AMATÖR KÜME ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Fotoğraf: şampiyon

2013 - 2014 ANTALYA 1. AMATÖR KÜME MAÇLARI SONUNDA GRUPLARINI 1. OLARAK BİTİREN ERDEM GENÇLİK SPOR VE SANAYİSPOR KULÜLERİMİZ 2014- 2015 SEZONUNDA ANTALYA SÜPER AMATÖR KÜME DE MÜCADELE ETME BAŞARISI GÖSTERMİŞTİR. BAŞARIDA EMEĞİ GEÇEN SPORCULARI, TEKNİK HEYETLERİNİ VE YÖNETİM KURULLARINI KUTLARIZ.

   

U-14 LERDE İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONSAINDA TEMSİL EDECEK TAKIMLAR BELLİ OLDU

 

2013-2014 Futbol sezonunda oynann play-off maçları sonucu gruplarını 1.ci bitiren ÖZER GENÇLİK SPOR, MANAVGAT BELDİYE SPOR ve ANTALYA TEDAŞ SPOR kulübümüz İlimizi Türkiye Şampiyonsaında temsil etme hakkı kazanmışlardır.

Başarıda emeği geçen sporcuları, teknik heyetlerini ve yönetim kurullarını kutlar, Türkiye Şampiyonsaında başarılar dileriz.

   

31. Hafta Maç Programı

(19.04.2014) CUMARTESİ
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U13 F KONAKLI BELEDİYE SP YILDIRIM SPOR 19.04.2014 10:00 ALANYA BLD. TESİSLER
U13 F MAHMUTLAR SPOR TÜRKLER BLD.SPOR 19.04.2014 11:30 ALANYA BLD. TESİSLER
U13 F GAZİPAŞA BLD. SPOR ALANYA SPOR 19.04.2014 13:00 ALANYA BLD. TESİSLER
U13 F OBA BLD.SPOR TOSMUR BLD.SPOR 19.04.2014 14:30 ALANYA BLD. TESİSLER
U11 A ANT.YOL SP TEDAŞ SPOR 19.04.2014 10:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B YEŞİL KEMER SP TOROS KOLEJİ SP 19.04.2014 11:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B MURATPAŞA BLD.SP KARDELEN SPOR 19.04.2014 12:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 D 1905 SERİK SP AKSU TRABZON SPOR 19.04.2014 13:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 D ANT.SANAYİ SP PARKANTALYA SPOR 19.04.2014 14:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 C GÜNEY SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK SP 19.04.2014 15:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B KEPEZ BLD.SP ORMAN SP 19.04.2014 12:30 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA
U11 C MEYDAN GENÇLİK SP AKGÜN SPOR 19.04.2014 13:30 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA
U11 D ANT.DSİ SP BAHTILI SPOR 19.04.2014 16:00 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA
U11 C ANT.DENİZGÜCÜ SP ANT.DOKUMA SP 19.04.2014 17:00 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA
SAL PLAY OFF KEPEZ BLD.SPOR SERİK BLD.SPOR 19.04.2014 16:00 HASAN DOĞAN STADI
U13 G ILICA BLD.SP SİDE SPOR 19.04.2014 11:00 ILICA STADI
U13 H YEŞİLKÖY BLD.SP DEMRE BLD.SP 19.04.2014 15:00 KAŞ STADI
U13 H KUMLUCA BLD.SP SAHİLKENT BLD.SP 19.04.2014 12:00 KUMLUCA STADI
U13 D ANT.YOL SPOR MURATPAŞA BLD.SP 19.04.2014 14:00 M.ÇETİNKAYA STADI
U14 PLAY OFF B MANAVGAT BLD.SP ÇOLAKLI SP 19.04.2014 12:00 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO 
U13 G MANAVGAT BLD.SP SARILAR BLD.SP 19.04.2014 15:00 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO 
U11 F KONAKLI BLD.SP YILDIRIM SPOR 19.04.2014 15:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F ALANYA BLD.SP AVSALLAR BLD.SP 19.04.2014 16:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F OBA BLD.SP ALANYA SPOR 19.04.2014 17:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F KESTEL BLD.SP TÜRKLER BLD.SP 19.04.2014 16:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI B
U11 F MAHMUTLAR SP TOSMUR BLD.SP 19.04.2014 17:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI B
U19/2 B SERİK BLD.SPOR KONAKLI BLD.SP 19.04.2014 12:00 SERİK İ.OGAN STADI
U19/2 A ORMAN SPOR 1960 SÜMER SPOR 19.04.2014 10:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 A 1966 SERİK CUMALI SP ANT.DSİ SPOR 19.04.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 B ANTALYAGÜCÜ SPOR ALTUN GENÇLİK VE SP 19.04.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 E ASLANSARAY GENÇ.SP ANT.ÖZER GENÇ.SP 19.04.2014 10:30 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U19/2 B ÜNFA SPOR GÜNEY SPOR 19.04.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U16 B KEPEZ BELEDİYESPOR ANT. ÖZER GENÇLİK VE SP 19.04.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U19/2 A ANT.DEMİR SPOR ANT.MİTHATPAŞA SP 19.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U13 C ANT.SAĞLIK SP ANT.DOKUMA SP 19.04.2014 10:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U16 A ANTALYA KARTALSPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 19.04.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U19/2 B KESTEL SPOR KUMLUCA BLD.SPOR 19.04.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U13 E ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP SANCAR BİÇİKCİ SP 19.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U13 C SARAMPOL SPOR D.TRABZON GEN.SP 19.04.2014 17:30 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U13 B JANTALYA SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SP 19.04.2014 10:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 A AKGÜN GENÇLİK SP ANT.KALEİÇİ SP 19.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 C GENÇLİK SPOR YENİ KEMER BLD.SP 19.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 E LARA FUTBOL EĞT.SP MEYDAN GENÇ.SP 19.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U16 A ANTALYA GÜCÜ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 19.04.2014 16:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
(20.04.2014) PAZAR
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U11 C JANTALYA SPOR BÜYÜKŞEHİR BLD.SP 20.04.2014 10:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B ANT.KALEİÇİ SP ANT.KUNDU SP 20.04.2014 11:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 A SANCAR BİÇİKÇİ SARAMPOL SPOR 20.04.2014 12:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 D ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP 1966 SERİK CUMALI SP 20.04.2014 13:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 A YENİ KEMER BLD.SP GENÇLİK SPOR 20.04.2014 14:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 A LARA EĞT.SP M.P.ANTALYA SPOR 20.04.2014 15:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B ANT.SAĞLIK SP ANT.MİNİKKROMLAR 20.04.2014 16:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 C ANT.POLİSSPORGÜCÜ  ASLANSARAY SPOR 20.04.2014 17:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2.KÜME D YUVA BLD.SPOR ADRASAN SPOR 20.04.2014 16:00 ELMALI STADI
SAL PLAY OFF KONYAALTI BLD.SPOR KORKUTELİ BLD.SPOR 20.04.2014 16:00 KONYAALTI STADI
SAL PLAY OFF ANT.ÖZELİDARE SPOR DEMRE BLD.SPOR 20.04.2014 16:00 UĞUR SORGUÇ STADI
2.KÜME C BÜYÜKKÖY BLD.SP ANT.DENİZGÜCÜ SP 20.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U16 A ÜNFA SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 20.04.2014 13:30 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
1.KÜME PLY 1. TAKIM 4.TAKIM 20.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
2.KÜME B GÜNEY SPOR TRABZONLULAR SPOR 20.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
2.KÜME B YENİKAPI G.SPOR AKDENİZ SPOR 20.04.2014 13:30 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
1.KÜME PLY 2.TAKIM 3.TAKIM 20.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
2.KÜME A KARDELEN SPOR TELEKOM SPOR 20.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U19/2 A BÜYÜKKÖY BLD.SP ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP 20.04.2014 13:30 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
2.KÜME A ALTUN GENÇLİK VE SP ASPENDOS SPOR 20.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U13 D ERDEM GENÇLİK VE SP BÜYÜKŞEHİR BLD.SP 20.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 A SERİK BLD.SPOR AKDENİZ KARTALLARI SP 20.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U16 B ALANYA SPOR ANTALYA DSİ SPOR 20.04.2014 14:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
(23.04.2014) ÇARŞAMBA
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U19/2 A ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP LARA EĞT.SPOR 23.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U19/2 A ANT.MİTHATPAŞA SP BÜYÜKKÖY BLD.SP 23.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U19/2 B KONAKLI BLD.SP ÜNFA SPOR 23.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U19/2 A 1960 SÜMER SPOR ANT.DEMİR SPOR 23.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U19/2 B KUMLUCA BLD.SPOR SERİK BLD.SPOR 23.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U16 B ASLANSARAY GENÇLİK ANTALYA DSİ SPOR 23.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U16 A DÖŞEMEALTI BELEDİYE SP PARK ANTALYA SPOR 23.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U19/2 B GÜNEY SPOR KESTEL SPOR 23.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U16 A ANTALYA KUNDU SPOR ÜNFA SPOR 23.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U16 B MANAVGAT EVRENSEKİSP KEPEZ BELEDİYESPOR 23.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U16 B ANT.ÖZER GENÇLİK VE SP ALANYA SPOR 23.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
1.KÜME PLY 4.TAKIM  2.TAKIM 23.04.2014 16:00 M.ÇETİNKAYA STADI
1.KÜME PLY 3.TAKIM  1.TAKIM 23.04.2014 16:00 UĞUR SORGUÇ STADI
(24.04.2014) PERŞEMBE
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U13 D MURATPAŞA BLD.SP ERDEM GENÇLİK VE SP 24.04.2014 14:00 M.ÇETİNKAYA STADI
U11 F AVSALLAR BLD.SP OBA BLD.SP 24.04.2014 15:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F YILDIRIM SPOR ALANYA BLD.SP 24.04.2014 16:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F TOSMUR BLD.SP BARBOROS AZAK 24.04.2014 17:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F TÜRKLER BLD.SP MAHMUTLAR SP 24.04.2014 16:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI B
U11 F ALANYA SPOR KESTEL BLD.SP 24.04.2014 17:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI B
U13 E SANCAR BİÇİKCİ SP ASLANSARAY GENÇ.SP 24.04.2014 16:00 YEŞİLBAYIR STADI
U13 C GÜNEY SPOR ANT.SAĞLIK SP 24.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 B ŞİMŞEK GENÇLİK VE SP ANTALYAGÜCÜ SPOR 24.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 C YENİ KEMER BLD.SP SARAMPOL SPOR 24.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 D KEPEZ BLD.SP ANT.YOL SPOR 24.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 A TEDAŞ SPOR 1966 SERİK CUMALI SP 24.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 A ANT.DSİ SPOR SERİK BLD.SPOR 24.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 E MEYDAN GENÇ.SP ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP 24.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U13 A AKDENİZ KARTALLARI SP 1905 SERİK SP 24.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U13 C ANT.DOKUMA SP GENÇLİK SPOR 24.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
   

TÜFAD 2. OLGUNLAR TURNUVASI SONA ERDİ

2. Olgular Futbol Turnuvası Alkışlarla Sona Erdi

 Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamında Şubelerimiz ve üyelerimiz arasındaki dayanışma ve dostluk ilişkilerinin pekiştirilmesi amacıyla 07-10 Nisan 2014 tarihinde Antalya'da yapılan TÜFAD 2. OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI alkışlar eşliğinde yapılan ödül töreni ile sona erdi. Katılımcı 400 TÜFAD üyesinin üç gün boyunca birlikte özlem giderdikleri ve anılarını tazeledikleri bu etkinlikte TÜFAD Ankara takımımız birinci, TÜFAD Kayseri takımımız ikinci, Penaltılar sonucunda TÜFAD Batman takımımız üçüncü, TÜFAD Bursa takımımız 4. olarak turnuvayı tamamladılar. Turnuva 1.si TÜFAD Ankara takımımız madalyalarını ve Şampiyonluk kupasını Genel Başkanımız İsmail DİLBER'in elinden aldı. Turnuva 2. si TÜFAD Kayseri takımımız madalyalarını ve kupasını Onursal Başkanımız Özkan Sümer ile Genel Başkan Yardımcımız Metin Türel'den aldılar. Turnuva 3. TÜFAD Batman takımımız madalyalarını ve kupasını Genel Başkan yardımcılarımız Tınaz Tırpan ve Nevzat Güzelırmak'tan aldılar. Turnuva 4.sü TÜFAD Bursa takımımız madalyalarını ve kupasını Genel Başkan yardımcımız Hüdai Doğu ve Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu'dan aldılar.

Turnuvada ayrıca penaltı yarışması ve hedefe isabet yarışması yapıldı. Büyük ilgi gören bu yarışmalarda brinci olanlara çeşitli hediyeler takdim edildi.

Turnuvanın ,ismine yaraşır bir şekilde büyük bir olgunlukla ve başarıyla sonuçlanmasındaki gayretli çalışmaları nedeniyle şube başkanlarımıza,takım sporcularımıza,organizasyon şirketimize,sponsorlarımıza ve tüm emeği geçenler teşekkür eder,saygı ve sevgilerimizi sunarız.

TÜFAD Genel Merkezi

 


   
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 4

Site İçi,Google Ara

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Bölgesel Amatör Lig

Haber Bülteni

Ücretsiz Olarak Haber Bültenimize Kayıt OL

Şubemizden Kareler

İçerik Yükleniyor| Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

Ödül Töreni|  Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi


İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

TFF Antrenör Kurs Başvuruları

Üyelerimiz

Vefat Listesi
Kulüp Ve Sözleşme Antrenörleri

İlçe Temsilcileri

mod_vvisit_counterBugün147
mod_vvisit_counterDün231
mod_vvisit_counterBu Hafta665
mod_vvisit_counterBu Ay4640
mod_vvisit_counterTümü37224
casus telefon
casus teleon
casus telefon
seo canakkale canakkale balik tutma search canakkale vergi mevzuati bagimsiz denetim kanunlar web security engelliler teknoloji sgk bagimsiz denetim bagimsiz denetim sorgulama internet security mevzuat vergi ve sgk mevzuati