Green Blue Red

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Banner

31. Hafta Maç Programı

(19.04.2014) CUMARTESİ KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ TARİHİ MAÇ SAATİ STAD ADI EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM U13 F KONAKLI BELEDİYE SP YILDIRIM SPOR 19.04.2014 10:00 ALANYA BLD. TESİSLER U13 F MAHMUTLAR SPOR TÜRKLER BLD.SPOR 19.04.2014 11:30 ALANYA BLD. TESİSLER U13 F GAZİPAŞA BLD. SPOR ALANYA SPOR 19.04.2014 13:00 ALANYA BLD. TESİSLER U13 F OBA BLD.SPOR TOSMUR BLD.SPOR 19.04.2014 14:30 ALANYA BLD. TESİSLER U11 A ANT.YOL SP TEDAŞ SPOR 19.04.2014 10:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 B YEŞİL KEMER SP TOROS KOLEJİ SP 19.04.2014 11:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 B MURATPAŞA BLD.SP KARDELEN SPOR 19.04.2014 12:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 D 1905 SERİK SP AKSU TRABZON SPOR 19.04.2014 13:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 D ANT.SANAYİ SP PARKANTALYA SPOR 19.04.2014 14:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 C GÜNEY SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK SP 19.04.2014 15:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL U11 B KEPEZ BLD.SP ORMAN SP 19.04.2014 12:30 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA U11 C MEYDAN GENÇLİK SP AKGÜN SPOR 19.04.2014 13:30 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA U11 D ANT.DSİ SP BAHTILI SPOR 19.04.2014 16:00 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA U11 C ANT.DENİZGÜCÜ SP ANT.DOKUMA SP 19.0...

Devamını Oku..

TÜFAD 2. OLGUNLAR TURNUVASI SONA ERDİ

News image

2. Olgular Futbol Turnuvası Alkışlarla Sona Erdi  Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamında Şubelerimiz ve üyelerimiz arasındaki dayanışma ve dostluk ilişkilerinin pekiştirilmesi amacıyla 07-10 Nisan 2014 tarihinde Antalya'da yapılan TÜFAD 2. OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI alkışlar eşliğinde yapılan ödül töreni ile sona erdi. Katılımcı 400 TÜFAD üyesinin üç gün boyunca birlikte özlem giderdikleri ve anılarını tazeledikleri bu etkinlikte TÜFAD Ankara takımımız birinci, TÜFAD Kayseri takımımız ikinci, Penaltılar sonucunda TÜFAD Batman takımımız üçüncü, TÜFAD Bursa takımımız 4. olarak turnuvayı tamamladılar. Turnuva 1.si TÜFAD Ankara takımımız madalyalarını ve Şampiyonluk kupasını Genel Başkanımız İsmail DİLBER'in elinden aldı. Tu...

Devamını Oku..

U-19 LARDA İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONSINDA TEMSİL EDECEKLER BELLİ OLDU

News image

2013 - 2014 Sezonu sonunda Antalya da oynanan  U-19 Play-Off maçları sonuçu İlimizi Türkiye Şampiyonasında Temsil etme hakkını Muratpaşa Beldiye ve İl Özel İdare takımlarımız kazanmıştır. Başarıda emeği geçem Sporcuları, Antrnörlerini ve Yönetim Kurullarını kutlar Türkiye Şampiyonasında Başarılar dile...

Devamını Oku..

30.Hafta Maç Programı ve Sonuçları

          12 NİSAN 2014 CUMARTESİ 13-14-30-H S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ 1 Z.KÖY 1 NO 10:00 U192K  1 3 MİTHATPAŞA - ORMAN SPOR E.ÖZDEMİR H.DAŞCI S.KAHRAMAN Y.ÇELİK 2 Z.KÖY 1 NO 12:00 U192K  2 0 KUMLUCA BLD - KONAKLI BLD N.ALAN M.OTRU V.ESKİÇIRAK T.ÖKÇÜN 3 Z.KÖY 1 NO 14:00 U14 PLY  1 0 KOR.BLD.SP - ŞİMŞEK SPOR F.IMRAK       4 Z.KÖY 1 NO 16:00 U191KPLY  1 5 AKDENİZ SPOR - MNV.BLD.SP BÜ.KAYA Y.KURNAZ F.BÜLGEN M.B.GÜCAVLI 5 Z.KÖY 2 NO 10:00 U13  1 5 D.ALTI TRBZ. - GENÇLİK SPOR E.UZUN       6 Z.KÖY 2 NO 12:00 U192K  1 5 ÜNFA SPOR - KESTEL BLD U.D.ULUŞAR BET.KAYA O.ÖZTÜRK L.OKUTAN 7 Z.KÖY 2 NO 14:00 U14 PLY  2 0 TEDAŞ SPOR - AKDNZ.KARTAL A.R.BOZ       8 Z.KÖY 2 NO 16:00 U191KPLY  10 2 M.PAŞA BLD - ANT.GÜCÜ SP B.ŞEKER B.AĞLAMIŞ Ç.AKIN U.ÇALIŞ 9 Z.KÖY 3 NO 10:00 U192K  3 3 ANT.G.BİRLİĞİ - DEMİR SPOR C.KÜÇÜK T.ÖZGEN Ş.KURTULUŞ N.BİLGE 10 Z.KÖY 3 NO 12:00 U14 PLY    h D S İ SPOR - ANT.KUNDU SP M.KAHYA       11 Z.KÖY 3 NO 14:00 U14 PLY  0 2 ÇOLAKLI SPOR - YOL SPOR O.ERGÜN       12 Z.KÖY 3 NO 16:00 U191KPLY  3 0 ÖZEL İDARE  - ALANYA SPOR Ç.ÇALLIOĞLU A.ARICI S.A.KARALİ M.TORUN 13 Z.KÖY4 NO 10:00 U13  0 12 PARK...

Devamını Oku..

ORTA OKULLARIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

News image

ISPARTA ŞAMPİYONLARI K.ÇÖMLEKÇİ O.O-TURGUTREİS O.O MANİSADA ŞAMPİYON OLAN MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK O.O KIZLARDA ÜYELERİMİZDEN HÜSEYİN TÜRK ÜN ÇALIŞTIRDIĞI KAMİLE ÇÖMLEKÇİ ORTA OKULU, ERKEKLERDE  ÜYELERİMİZDEN BÜLENT DEMİR İN ÇALIŞTIRDIĞI TURGUT REİS ORTA OKULU VE ERKEKLERDE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİMİZ  VEYSEL OGAN IN ÇALIŞTIRDIĞI  MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK ORTA OKULLARIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİNE KALMA BAŞARISI GÖSTERMİŞTİR. BAŞARIDA EMEĞİ GEÇEN SPORCULARIMIZI ANTRENÖRLERİ, ÖĞRETMENLERİNİ VE OKUL YÖNETİMLERİNİ KU...

Devamını Oku..

ANTALYA DSİ SPOR U-17 TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.ADEMEYE YÜKSELDİ

News image

  ANTALYA DSİ SPOR U-17 TAKIMIMIZ AFYONDA OYNANAN 1. KADEME MAÇLARI SONUNDA 2. KADEMEYE YÜKSELMİŞTİR. KENDİLERİNİ KUTLAR 2. KADEME MAÇLARINDA BAŞARILAR ...

Devamını Oku..
Error
  • JFolder::create: Could not create directory

31. Hafta Maç Programı

(19.04.2014) CUMARTESİ
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U13 F KONAKLI BELEDİYE SP YILDIRIM SPOR 19.04.2014 10:00 ALANYA BLD. TESİSLER
U13 F MAHMUTLAR SPOR TÜRKLER BLD.SPOR 19.04.2014 11:30 ALANYA BLD. TESİSLER
U13 F GAZİPAŞA BLD. SPOR ALANYA SPOR 19.04.2014 13:00 ALANYA BLD. TESİSLER
U13 F OBA BLD.SPOR TOSMUR BLD.SPOR 19.04.2014 14:30 ALANYA BLD. TESİSLER
U11 A ANT.YOL SP TEDAŞ SPOR 19.04.2014 10:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B YEŞİL KEMER SP TOROS KOLEJİ SP 19.04.2014 11:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B MURATPAŞA BLD.SP KARDELEN SPOR 19.04.2014 12:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 D 1905 SERİK SP AKSU TRABZON SPOR 19.04.2014 13:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 D ANT.SANAYİ SP PARKANTALYA SPOR 19.04.2014 14:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 C GÜNEY SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK SP 19.04.2014 15:30 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B KEPEZ BLD.SP ORMAN SP 19.04.2014 12:30 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA
U11 C MEYDAN GENÇLİK SP AKGÜN SPOR 19.04.2014 13:30 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA
U11 D ANT.DSİ SP BAHTILI SPOR 19.04.2014 16:00 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA
U11 C ANT.DENİZGÜCÜ SP ANT.DOKUMA SP 19.04.2014 17:00 GENÇLİK HİZ.HALI SAHA
SAL PLAY OFF KEPEZ BLD.SPOR SERİK BLD.SPOR 19.04.2014 16:00 HASAN DOĞAN STADI
U13 G ILICA BLD.SP SİDE SPOR 19.04.2014 11:00 ILICA STADI
U13 H YEŞİLKÖY BLD.SP DEMRE BLD.SP 19.04.2014 15:00 KAŞ STADI
U13 H KUMLUCA BLD.SP SAHİLKENT BLD.SP 19.04.2014 12:00 KUMLUCA STADI
U13 D ANT.YOL SPOR MURATPAŞA BLD.SP 19.04.2014 14:00 M.ÇETİNKAYA STADI
U14 PLAY OFF B MANAVGAT BLD.SP ÇOLAKLI SP 19.04.2014 12:00 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO 
U13 G MANAVGAT BLD.SP SARILAR BLD.SP 19.04.2014 15:00 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO 
U11 F KONAKLI BLD.SP YILDIRIM SPOR 19.04.2014 15:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F ALANYA BLD.SP AVSALLAR BLD.SP 19.04.2014 16:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F OBA BLD.SP ALANYA SPOR 19.04.2014 17:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F KESTEL BLD.SP TÜRKLER BLD.SP 19.04.2014 16:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI B
U11 F MAHMUTLAR SP TOSMUR BLD.SP 19.04.2014 17:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI B
U19/2 B SERİK BLD.SPOR KONAKLI BLD.SP 19.04.2014 12:00 SERİK İ.OGAN STADI
U19/2 A ORMAN SPOR 1960 SÜMER SPOR 19.04.2014 10:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 A 1966 SERİK CUMALI SP ANT.DSİ SPOR 19.04.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 B ANTALYAGÜCÜ SPOR ALTUN GENÇLİK VE SP 19.04.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 E ASLANSARAY GENÇ.SP ANT.ÖZER GENÇ.SP 19.04.2014 10:30 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U19/2 B ÜNFA SPOR GÜNEY SPOR 19.04.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U16 B KEPEZ BELEDİYESPOR ANT. ÖZER GENÇLİK VE SP 19.04.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U19/2 A ANT.DEMİR SPOR ANT.MİTHATPAŞA SP 19.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U13 C ANT.SAĞLIK SP ANT.DOKUMA SP 19.04.2014 10:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U16 A ANTALYA KARTALSPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 19.04.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U19/2 B KESTEL SPOR KUMLUCA BLD.SPOR 19.04.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U13 E ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP SANCAR BİÇİKCİ SP 19.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U13 C SARAMPOL SPOR D.TRABZON GEN.SP 19.04.2014 17:30 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U13 B JANTALYA SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SP 19.04.2014 10:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 A AKGÜN GENÇLİK SP ANT.KALEİÇİ SP 19.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 C GENÇLİK SPOR YENİ KEMER BLD.SP 19.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 E LARA FUTBOL EĞT.SP MEYDAN GENÇ.SP 19.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U16 A ANTALYA GÜCÜ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 19.04.2014 16:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
(20.04.2014) PAZAR
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U11 C JANTALYA SPOR BÜYÜKŞEHİR BLD.SP 20.04.2014 10:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B ANT.KALEİÇİ SP ANT.KUNDU SP 20.04.2014 11:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 A SANCAR BİÇİKÇİ SARAMPOL SPOR 20.04.2014 12:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 D ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP 1966 SERİK CUMALI SP 20.04.2014 13:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 A YENİ KEMER BLD.SP GENÇLİK SPOR 20.04.2014 14:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 A LARA EĞT.SP M.P.ANTALYA SPOR 20.04.2014 15:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 B ANT.SAĞLIK SP ANT.MİNİKKROMLAR 20.04.2014 16:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
U11 C ANT.POLİSSPORGÜCÜ  ASLANSARAY SPOR 20.04.2014 17:00 ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2.KÜME D YUVA BLD.SPOR ADRASAN SPOR 20.04.2014 16:00 ELMALI STADI
SAL PLAY OFF KONYAALTI BLD.SPOR KORKUTELİ BLD.SPOR 20.04.2014 16:00 KONYAALTI STADI
SAL PLAY OFF ANT.ÖZELİDARE SPOR DEMRE BLD.SPOR 20.04.2014 16:00 UĞUR SORGUÇ STADI
2.KÜME C BÜYÜKKÖY BLD.SP ANT.DENİZGÜCÜ SP 20.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U16 A ÜNFA SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 20.04.2014 13:30 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
1.KÜME PLY 1. TAKIM 4.TAKIM 20.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
2.KÜME B GÜNEY SPOR TRABZONLULAR SPOR 20.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
2.KÜME B YENİKAPI G.SPOR AKDENİZ SPOR 20.04.2014 13:30 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
1.KÜME PLY 2.TAKIM 3.TAKIM 20.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
2.KÜME A KARDELEN SPOR TELEKOM SPOR 20.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U19/2 A BÜYÜKKÖY BLD.SP ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP 20.04.2014 13:30 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
2.KÜME A ALTUN GENÇLİK VE SP ASPENDOS SPOR 20.04.2014 16:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U13 D ERDEM GENÇLİK VE SP BÜYÜKŞEHİR BLD.SP 20.04.2014 11:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 A SERİK BLD.SPOR AKDENİZ KARTALLARI SP 20.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U16 B ALANYA SPOR ANTALYA DSİ SPOR 20.04.2014 14:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
(23.04.2014) ÇARŞAMBA
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U19/2 A ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP LARA EĞT.SPOR 23.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U19/2 A ANT.MİTHATPAŞA SP BÜYÜKKÖY BLD.SP 23.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U19/2 B KONAKLI BLD.SP ÜNFA SPOR 23.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U19/2 A 1960 SÜMER SPOR ANT.DEMİR SPOR 23.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U19/2 B KUMLUCA BLD.SPOR SERİK BLD.SPOR 23.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U16 B ASLANSARAY GENÇLİK ANTALYA DSİ SPOR 23.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U16 A DÖŞEMEALTI BELEDİYE SP PARK ANTALYA SPOR 23.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U19/2 B GÜNEY SPOR KESTEL SPOR 23.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 3 NO SAHA
U16 A ANTALYA KUNDU SPOR ÜNFA SPOR 23.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U16 B MANAVGAT EVRENSEKİSP KEPEZ BELEDİYESPOR 23.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U16 B ANT.ÖZER GENÇLİK VE SP ALANYA SPOR 23.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
1.KÜME PLY 4.TAKIM  2.TAKIM 23.04.2014 16:00 M.ÇETİNKAYA STADI
1.KÜME PLY 3.TAKIM  1.TAKIM 23.04.2014 16:00 UĞUR SORGUÇ STADI
(24.04.2014) PERŞEMBE
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U13 D MURATPAŞA BLD.SP ERDEM GENÇLİK VE SP 24.04.2014 14:00 M.ÇETİNKAYA STADI
U11 F AVSALLAR BLD.SP OBA BLD.SP 24.04.2014 15:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F YILDIRIM SPOR ALANYA BLD.SP 24.04.2014 16:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F TOSMUR BLD.SP BARBOROS AZAK 24.04.2014 17:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI A
U11 F TÜRKLER BLD.SP MAHMUTLAR SP 24.04.2014 16:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI B
U11 F ALANYA SPOR KESTEL BLD.SP 24.04.2014 17:30 MİLLİ EGEMENLİK STADI B
U13 E SANCAR BİÇİKCİ SP ASLANSARAY GENÇ.SP 24.04.2014 16:00 YEŞİLBAYIR STADI
U13 C GÜNEY SPOR ANT.SAĞLIK SP 24.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 B ŞİMŞEK GENÇLİK VE SP ANTALYAGÜCÜ SPOR 24.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 C YENİ KEMER BLD.SP SARAMPOL SPOR 24.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U13 D KEPEZ BLD.SP ANT.YOL SPOR 24.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 A TEDAŞ SPOR 1966 SERİK CUMALI SP 24.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 A ANT.DSİ SPOR SERİK BLD.SPOR 24.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U13 E MEYDAN GENÇ.SP ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP 24.04.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U13 A AKDENİZ KARTALLARI SP 1905 SERİK SP 24.04.2014 13:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U13 C ANT.DOKUMA SP GENÇLİK SPOR 24.04.2014 15:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
   

TÜFAD 2. OLGUNLAR TURNUVASI SONA ERDİ

2. Olgular Futbol Turnuvası Alkışlarla Sona Erdi

 Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamında Şubelerimiz ve üyelerimiz arasındaki dayanışma ve dostluk ilişkilerinin pekiştirilmesi amacıyla 07-10 Nisan 2014 tarihinde Antalya'da yapılan TÜFAD 2. OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI alkışlar eşliğinde yapılan ödül töreni ile sona erdi. Katılımcı 400 TÜFAD üyesinin üç gün boyunca birlikte özlem giderdikleri ve anılarını tazeledikleri bu etkinlikte TÜFAD Ankara takımımız birinci, TÜFAD Kayseri takımımız ikinci, Penaltılar sonucunda TÜFAD Batman takımımız üçüncü, TÜFAD Bursa takımımız 4. olarak turnuvayı tamamladılar. Turnuva 1.si TÜFAD Ankara takımımız madalyalarını ve Şampiyonluk kupasını Genel Başkanımız İsmail DİLBER'in elinden aldı. Turnuva 2. si TÜFAD Kayseri takımımız madalyalarını ve kupasını Onursal Başkanımız Özkan Sümer ile Genel Başkan Yardımcımız Metin Türel'den aldılar. Turnuva 3. TÜFAD Batman takımımız madalyalarını ve kupasını Genel Başkan yardımcılarımız Tınaz Tırpan ve Nevzat Güzelırmak'tan aldılar. Turnuva 4.sü TÜFAD Bursa takımımız madalyalarını ve kupasını Genel Başkan yardımcımız Hüdai Doğu ve Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu'dan aldılar.

Turnuvada ayrıca penaltı yarışması ve hedefe isabet yarışması yapıldı. Büyük ilgi gören bu yarışmalarda brinci olanlara çeşitli hediyeler takdim edildi.

Turnuvanın ,ismine yaraşır bir şekilde büyük bir olgunlukla ve başarıyla sonuçlanmasındaki gayretli çalışmaları nedeniyle şube başkanlarımıza,takım sporcularımıza,organizasyon şirketimize,sponsorlarımıza ve tüm emeği geçenler teşekkür eder,saygı ve sevgilerimizi sunarız.

TÜFAD Genel Merkezi

 


   

U-19 LARDA İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONSINDA TEMSİL EDECEKLER BELLİ OLDU

Amatör Spor'un fotoğrafı.

2013 - 2014 Sezonu sonunda Antalya da oynanan  U-19 Play-Off maçları sonuçu İlimizi Türkiye Şampiyonasında Temsil etme hakkını Muratpaşa Beldiye ve İl Özel İdare takımlarımız kazanmıştır.

Başarıda emeği geçem Sporcuları, Antrnörlerini ve Yönetim Kurullarını kutlar Türkiye Şampiyonasında Başarılar dileriz.

   

30.Hafta Maç Programı ve Sonuçları

          12 NİSAN 2014 CUMARTESİ 13-14-30-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
1 Z.KÖY 1 NO 10:00 U192K  1 3 MİTHATPAŞA - ORMAN SPOR E.ÖZDEMİR H.DAŞCI S.KAHRAMAN Y.ÇELİK
2 Z.KÖY 1 NO 12:00 U192K  2 0 KUMLUCA BLD - KONAKLI BLD N.ALAN M.OTRU V.ESKİÇIRAK T.ÖKÇÜN
3 Z.KÖY 1 NO 14:00 U14 PLY  1 0 KOR.BLD.SP - ŞİMŞEK SPOR F.IMRAK      
4 Z.KÖY 1 NO 16:00 U191KPLY  1 5 AKDENİZ SPOR - MNV.BLD.SP BÜ.KAYA Y.KURNAZ F.BÜLGEN M.B.GÜCAVLI
5 Z.KÖY 2 NO 10:00 U13  1 5 D.ALTI TRBZ. - GENÇLİK SPOR E.UZUN      
6 Z.KÖY 2 NO 12:00 U192K  1 5 ÜNFA SPOR - KESTEL BLD U.D.ULUŞAR BET.KAYA O.ÖZTÜRK L.OKUTAN
7 Z.KÖY 2 NO 14:00 U14 PLY  2 0 TEDAŞ SPOR - AKDNZ.KARTAL A.R.BOZ      
8 Z.KÖY 2 NO 16:00 U191KPLY  10 2 M.PAŞA BLD - ANT.GÜCÜ SP B.ŞEKER B.AĞLAMIŞ Ç.AKIN U.ÇALIŞ
9 Z.KÖY 3 NO 10:00 U192K  3 3 ANT.G.BİRLİĞİ - DEMİR SPOR C.KÜÇÜK T.ÖZGEN Ş.KURTULUŞ N.BİLGE
10 Z.KÖY 3 NO 12:00 U14 PLY    h D S İ SPOR - ANT.KUNDU SP M.KAHYA      
11 Z.KÖY 3 NO 14:00 U14 PLY  0 2 ÇOLAKLI SPOR - YOL SPOR O.ERGÜN      
12 Z.KÖY 3 NO 16:00 U191KPLY  3 0 ÖZEL İDARE  - ALANYA SPOR Ç.ÇALLIOĞLU A.ARICI S.A.KARALİ M.TORUN
13 Z.KÖY4 NO 10:00 U13  0 12 PARK ANTALYA - ANTALYA SP H.Ş.AKINCI      
14 Z.KÖY 4 NO 12:00 U14 PLY  1 2 KARTAL SP - ÖZER SPOR İ.KARAKAYA      
15 Z.KÖY 4 NO 14:00 U14 PLY  2 1 MNV.BLD.SP - ALANYA SPOR H.ŞİMŞEK      
16 Z.KÖY 4 NO 15:30 U192K  1 4 GÜNEY SPOR - SERİK BLD SP S.BENLİ O.KURNAZ A.C.ALP H.İŞLEK
17 UĞUR MUMCU 12:00 U13  2 5 ALTUN GENÇLİK - JANTALYA İ.FİDANGÜL      
18 TEDAŞ 12:00 U13  0 4 KALEİÇİ SPOR -1905 SERİK SP Ç.YILMAZ      
19 TCK BAHTILI 11:00 U13  3 1 YENİ KEMER SAĞLIK SPOR A.ÇOBANOĞLU      
20 YEŞİYBAYIR 11:30 U13  2 7 SANCAR BİÇİKCİ - LARA EĞİTİM T.MERCAN      
21 DSİ BAHTILI 10:00 U16  1 2 D S İ SPOR - KEPEZ BD.SPOR S.HALDAN M.MERT A.ARSLAN  
22 LARA Ö.KÖY 16:00 U192K  3 4 LARA EĞİTİM - KOR.BÜY.KÖY G.CANDAN H.YILMAZ M.GÖZ A.R.TURHANER
23 G.S.İ.M AMPUTE 10:00 U11  0 h 3 AKDENİZ SPOR - D S İ SPOR O.GÜNDOĞDU      
24 G.S.İ.M AMPUTE 11:00 U11  10 3 AKGÜN SP - POLİS GÜCÜ SP G.BIYIKOĞLU      
25 G.S.İ.M AMPUTE 13:00 U11  2 9 BAHTILI SP - ANT.G.BİRLİĞİ A.KARATAŞ      
26 VALİ.A.YÜKSEL 10:00 U11  11 1 ANT.KUNDU - YEŞİL KEMER N.KANMAZ      
27 VALİ.A.YÜKSEL 12:00 U11  5 1 ANTALYA SP - YOL SPOR N.KANMAZ      
28 VALİ.A.YÜKSEL 13:00 U11  4 2 M.KRAMPONLAR - M.PAŞA BL S.SAL      
29 VALİ.A.YÜKSEL 14:00 U11  0 7  ASLANSARAY - GÜNEY SPOR O.KORKMAZ      
30 VALİ.A.YÜKSEL 16:00 U11  0 6 TOROS KOLEJİ - SAĞLIK SP H.GÜLTEKİN      
31 VALİ.A.YÜKSEL 17:00 U11  12 0 ŞİMŞEK SP - DENİZGÜCÜ  G.SARI      
32 DEMRE 15:00 U13  4 1 DEMRE BLD - KUMLUCA BLD E.OKUMUŞ      
33 ELMALI 15:00 U13  1 3 ELMALI BLD - YEŞİLKÖY BLD K.KARA      
34 A.FAZIL SEZER 11:00 U13  0 h 3 EVRENSEKİ SP  ILICA BLD H.YARGI      
35 ALN.BLD.TES 09:30 U13  5 0 ALANYA BLD - KONAKLI BLD BUĞR.YILMAZ      
36 ALN.BLD.TES 11:00 U13  1 10 YILDIRIM SP - MAHMUTLAR SP K.AKILLI      
37 ALN.BLD.TES 12:30 U13  0 3 TÜRKLER BLD - GAZİPAŞA BL T.DİM      
38 ALN.BLD.TES 14:30 U13  9 1 ALANYA SPOR - BARBAROS B.ERYURT      
39 M.EGEMENLİK A 15:30 U11  2 2 YILDIRIM SP - AVSALLAR SP BUĞR.YILMAZ      
40 M.EGEMENLİK A 16:30 U11  3 1 KONAKLI BLD - ALANYA SPOR K.AKILLI      
41 M.EGEMENLİK A 17:30 U11  1 7 ALANYA BLD - TÜRKLER BLD T.DİM      
42 M.EGEMENLİK B 16:30 U11  0 4 O B A BLD - TOSMUR BLD BUR..ÖZDEMİR      
43 M.EGEMENLİK B 17:30 U11  0 1 KESTEL BLD - BARBAROS  B.ERYURT      
44 DSİ BAHTILI 12:00 CCU16  4 0 ANTALYA SPOR - ALTAY SPOR R.B.ÖZGÖKÇEN R.BOZKURT D.AKKAŞ  
45 O B A  13:00 ÖZEL.S  1 5 ALANYA ÖZGÜN - ZONGULDAK C.ÇETİN B.HANCIOĞLU S.KİNDAR N.AKÇER
                   
28 NİSAN 2014 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 18.00 DE YAPILACAK OLAN EĞİTİM ÇALIŞMASINA
  TÜM GÖZLEMCİ VE HAKEMLERİN (HİFH DAHİL) KATILIMI ZORUNLUDUR.
  EĞİTİM YERİ DAHA SONRA SAYFAMIZDA YAYINLANACAKTIR.
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
          13 NİSAN 2014 PAZAR 13-14-30-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
46 Z.KÖY 1 NO 11:00 2 A K  0 10 TRABZONLULAR - YENİKAPI R.B.ÖZGÖKÇEN C.KÜÇÜK Ç.YILMAZ T.KÜÇÜKERTAŞ
47 Z.KÖY 1 NO 13:00 2 A K  2 3 ASPENDOS SP - KARDELEN M.ARLI M.ÜREYEN ALİ ÖZTÜRK Ş.KOÇALP
48 Z.KÖY 1 NO 15:30 1 A K  3 6 DEMİR SPOR - ANT.KUNDU M.E.GÖZÜTOK F.YILMAZ H.ZAMBAK G.CENGİZ
49 Z.KÖY 2 NO 11:00 2 A K  2 2 TELEKOM SP - FERRKROM SP A.İNAN N.ALAN S.A.KARALİ M.TORUN
50 Z.KÖY 2 NO 13:00 2 A K  6 0 ZEYTİNKÖY - ALTUN GENÇLİK Z.BOZACIOĞLU C.TABAK H.YILMAZ H.H.ÖZGÜN
51 Z.KÖY 2 NO 15:30 1 A K  4 2 ERDEM GENÇLİK - KADRİYE C.BURGAN Ç.ÇALLIOĞLU B.AĞLAMIŞ İ.CENGİZ
52 Z.KÖY 3 NO 12:00 İE  7 6 ANTALYA İE - İZMİR İE V.SAYAR S.HALDAN M.KAHYA R.ERTEKİN
53 Z.KÖY 3 NO 14:00 2 A K  1 1 ANT.GÜCÜ - KOR.BUY.KÖY İ.BALABAN F.BÜLGEN M.KAHYA İ.N.AKKOÇ
54 Z.KÖY 3 NO 16:00 2 A K  0 4 POLİS SPOR - GÜNEY SPOR GÖK.TOPRAK Y.KURNAZ S.KAHRAMAN U.ÇALIŞ
55 Z.KÖY 3 NO 18:00 U16  2 2 KONYAALTI BL - ANT.GÜCÜ A.R.BOZ EN.ATALAY F.IMRAK  
56 Z.KÖY 4 NO 10:00 U13  0 11 B.ŞEHİR BLD - YOL SPOR V.ESKİÇIRAK      
57 Z.KÖY 4 NO 11:30 U13  2 1 AKDNZ.KARTAL - 1966 CUMALI BET.KAYA      
58 Z.KÖY 4 NO 13:00 U13  8 1 ŞİMŞEK SPOR - ANT.KUNDU A.M.KAHYA      
59 Z.KÖY 4 NO 14:30 U16  7 0 ALANYA  SPOR - ASLANSARAY BÜ.KAYA İ.KARAKAYA İ.FİDANGÜL  
60 Z.KÖY 4 NO 16:00 U13  7 0 ÖZER SPOR - ANT.G.BİRLİĞİ Ö.ŞAHİN      
61 VALİ.A.YÜKSEL 10:00 U11  0 8 DOKUMA SPOR -JANTALYA  H.ŞAHİN      
62 VALİ.A.YÜKSEL 11:00 U11  0 h  3 KARDELEN - KEPEZ BLD SP R.KONİ      
63 VALİ.A.YÜKSEL 12:00 U11  0 2 ORMAN SPOR - KALEİÇİ SP M.A.KORKMAZ      
64 VALİ.A.YÜKSEL 13:00 U11  3 2 GENÇLİK SP - LARA EĞİTİM A.T.HAYRAN      
65 VALİ.A.YÜKSEL 14:00 U11  2 2 PARKANTALYA - 1905 SERİK B.S.HAYRAN      
66 VALİ.A.YÜKSEL 15:00 U11  1 2 TEKİROVA BL - SANCAR BİÇİK E.KORKMAZ      
67 DSİ BAHTILI 13:00 U13  3 h 0 D S İ SPOR - TEDAŞ SPOR İ.AKDEMİR      
68 UĞUR SORGUÇ 15:30 1 A K  3 h 0 LARA EĞİTİM - AVSALLAR BLD M.KAYA O.ÖZTÜRK F.ÇOBAN E.ÜSTÜN
69 YEŞİLBAYIR 15:30 1 A K  1 3 DÖŞEMEALTI BL - KAŞ SPOR Y.YILMAZ G.CANDAN E.ÖZDEMİR Y.TÜRKAY
70 S İ D E  10:00 U13  1 6 SİDE SPOR - MNV.BLD.SPOR O.ÇELİK      
71 ÇOLAKLI 11:00 U13  1 3 SARILAR BLD - ÇOLAKLI SPOR AZİZ UĞUR      
72 A.FAZIL SEZER 12:00 U16  3 h 0 EVRENSEKİ SP - ALANYA BLD M.AYDOĞMUŞ M.KÜÇÜKYILMAZ E.ELÇİ  
73 I L I C A 15:30 1 A K  0 0 ILIC BLD SPOR - SİDE SPOR Ş.ŞİMŞEK O.KURNAZ T.ÖZGEN T.ÖKÇÜN
74   15:00 2 A K            
75 ADRASAN 15:30 2 A K  3 h 0 ADRASAN SP - KOR.KÜÇ.KÖY O.ERGÜN M.OTRU M.GÖZ N.ULU
76 HASYURT 15:30 1 A K  0 2 HASYURT SP - SANAYİ SPOR B.ASTAR A.C.ALP H.DAŞCI M.GÜMÜŞ
77 KINIK 15:30 1 A K  3 0 KINIK SPOR - D S İ SPOR B.YİĞİT C.AHEN H.ŞİMŞEK S.AKMAN
78 SERİK İ.OGAN 14:00 SL PLY  1 2 SERİK BLD SP - ÖZEL İDARE T.AYRAN D.AKKAŞ A.DİLMEÇ R.KESİCİ
79 KORKUTELİ 14:00 SL PLY  1 1 KOR.BLD.SP - KEPEZ BLD SP A.ŞENCAN R.BOZKURT OĞUZ AY H.SAVAŞCI
80 DEMRE 14:00 SL PLY  0 1 DEMRE BLD  - KONYAALTI BL A.E.SARI B.HANCIOĞLU C.ÇETİN H.BAYAR
                   
                   
          16 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA   13-14-30-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
81 M.EGEMENLİK A 15:30 U11   AVSALLAR BL - KONAKLI BLD K.AKILLI      
82 M.EGEMENLİK A 16:30 U11   BARBAROS  - MAHMUTLAR BUĞR.YILMAZ      
83 M.EGEMENLİK A 17:30 U11   TOSMUR BLD - KESTEL BLD T.DİM      
84 M.EGEMENLİK B 16:30 U11   TÜRKLER BLD - O B A BLD B.ERYURT      
85 M.EGEMENLİK B 17:30 U11   ALANYA SPOR - ALANYA BLD M.AYDOĞMUŞ      
                   
                   
   
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 3

Site İçi,Google Ara

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Bölgesel Amatör Lig

Haber Bülteni

Ücretsiz Olarak Haber Bültenimize Kayıt OL

Şubemizden Kareler

İçerik Yükleniyor| Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

Ödül Töreni|  Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi


İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

TFF Antrenör Kurs Başvuruları

Üyelerimiz

Vefat Listesi
Kulüp Ve Sözleşme Antrenörleri

İlçe Temsilcileri

mod_vvisit_counterBugün81
mod_vvisit_counterDün231
mod_vvisit_counterBu Hafta599
mod_vvisit_counterBu Ay4574
mod_vvisit_counterTümü37158
casus telefon
casus teleon
casus telefon
seo canakkale canakkale balik tutma search canakkale vergi mevzuati bagimsiz denetim kanunlar web security engelliler teknoloji sgk bagimsiz denetim bagimsiz denetim sorgulama internet security mevzuat vergi ve sgk mevzuati