Green Blue Red

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Banner

25-26 EKİM 2014 5.HAFTA MAÇ PROGRAMI

25 EKİM  2014 CUMARTESİ 14-15-8-H S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ 1 Z.KÖY  3 NO 10:00 U15 ANT.G.BİRLİĞİ - VARSAK SPOR G.KARGIAGE M.A.KAPLAN T.ÇAKIL 2 Z.KÖY  3 NO 11:30 U191K YEŞİL KEMER - ERDEM GENÇ R.B.ÖZGÖKÇEN FEY.BÜLFEN F.IMRAK U.ÇALIŞ 3 Z.KÖY  3 NO 13:30 U17 GÜNEY SPOR - D.ALTI TRBZ. S.HALDAN M.A.KAPLAN T.ÇAKIL C.SAĞIR 4 Z.KÖY  3 NO 15:00 U15 ANT.GÜCÜ SP - D S İ SPOR S.SOYDAN A.M.KAHYA M.DİNÇER 5 Z.KÖY  3 NO 16:30 U15 M.PAŞ BLD - JANTALYA SPOR S.KAHRAMAN A.M.KAHYA M.DİNÇER 6 Z.KÖY  4 NO 10:00 U191K M.PAŞA BLD - KONYAALTI BLD M.KAHYA H.YILMAZ S.ÖZER T.KÜÇÜKERTAŞ 7 Z.KÖY  4 NO 12:00 U191K AKDENİZ SPOR - SERİK BLD. Ç.ÇALLIOĞLU G.ÇALIŞ OĞUZ AY G.CENGİZ 8 Z.KÖY  4 NO 14:00 U191K ANT.KUNDU  - KUMLLUCA BL G.KARAMELEK G.KARGIAGE H.ÇATAL Y.YILMAZ 9 O R M A N 14:00 U191K ORMAN SPOR - D S İ SPOR F.ÇELTİKCİ H.KIVANÇ Y.ÇALIŞAN C.AYKAN 10 HASAN DOĞAN 14:00 U15 KEPEZ BLD - KUMLUCA BLD H.SARI A.MAL...

Devamını Oku..

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ

DERNEĞİMİZ KÜTÜKÇÜ YOLU YÜKSELİŞ MAHALLESİ DUMAN APARTMANI 18/1 KEPEZ ANTALYA DAKİ ADRESİNDEN , TEOMAN PAŞA BAHÇELİ EVLER TEZCAN APARTMANI 16/ 2  MURATPAŞA ADRESİNDE FALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR. TELEFONLARIMIZDA BİR DEĞİŞİKLİK YOKTUR 0 530 951 73 75 0 242 334 29 ...

Devamını Oku..

18-19 EKİM 2014 - 4.HAFTA MAÇ PROGRAMI

(18.10.2014) CUMARTESİ KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ TARİHİ MAÇ SAATİ STAD ADI EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM U19 A MANAVGATSPOR ORMANSPOR 18.10.2014 4 0 ORMAN SAHA U15 C ALTUN GENÇLİK VE SP KEPEZ BELEDİYE SP 18.10.2014 1 6 HASAN DOĞAN STAD U19 A SERİK BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 18.10.2014 2 2 KADRİYE SAHA U19 A KONYAALTI BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYE SPOR 18.10.2014 2 1 KONYAALTI SAHA U17 B KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANT.MİTHATPAŞA SP 18.10.2014 4 1 KUMLUCA STAD SAL A KESTEL BLD.SP ANT.ASAT GENÇLİK VE SPOR 18.10.2014 3 h 0 MİLLİ EGEMENLİK STAD U15 B ANT.DSİ SPOR ÇOLAKLI SPOR 18.10.2014 3 0 TCK KARAYOLLARI SAHA U15 A ANT.YOLSPOR MANAVGAT BELEDİYE SPOR 18.10.2014 1 2 TCK KARAYOLLARI SAHA U15 A JANTALYASPOR ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP 18.10.2014 0 h 3 TCK KARAYOLLARI SAHA U15 B ANT.ASAT GEN...

Devamını Oku..

ANTRENÖR LİSAN KURS BAŞVURLARI BAŞLADI

News image

Antrenör lisans kursu başvuruları başladı 26.09.2014 More Sharing ServicesPaylaş|Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on gmail Antrenör lisans kursları başvuruları başladı. Katılmak isteyen adaylar 20 Ekim Pazartesi saat 17.00'ye kadar TFF.ORG üzerinden başvurularını yapabilecekler. Antrenör lisans kurs başvurusu için tıklayınız... Tüm kursiyer adayları, yenilenen sistem üzerinden puanlarını ve kaçıncı sırada olduklarını görebilecekler. TFF, Mayıs 2015 sonuna kadar düzenlemesi kesinleşmiş tüm kurslara katılacak olan kursiyer adaylarını 31 Ekim 2014'e kadar, en yüksek puan alan adayın en yakın tarihli kursa alınması sistemiyle, kurslara yerleştirecek.Kurs başvurusu yaparken işaretlenen bilgiler belgelendirilmek zorunda olacak. Ayrıca 26 Eylül 2014 öncesi yapıla...

Devamını Oku..

2014 - 2015 FUTBOL SEZONUNDA TÜM TAKIMLARIMIZA.SPORCULARIMIZA VE ANTRENÖRLE

News image

  CESARETİN  EN BÜYÜK DENEMESİ, YENİLMEYİ YASA DÜŞMEDEN KABUL ETMEKTİR./ G. İNGERSOL

Devamını Oku..

2014-2015 SEZONU SÖZLEŞME YAPACAK ANTRENÖRLERİN DİKKATİNE

1- TÜFAD Antalya Şubesi Vakıflar Bankası 100.Yıl Şubesi(Andızlı Mezarlığı Karşısı) Şube kodu: 313 İban No: TR 7500 0150 0158 0072 8599 6646 nolu hesaba 160,00 Türk Lirası yatırılacak. 2- TFF Garanti Bankası 1.Levent Şubesi 186-6297758 Nolu hesaba 140,00 Türk Lirası (kart ve referans bedeli) yatırılacak. (Garanti Bankasına yatırılan bedellerde kulüp tescil kodları mutlaka yazılacak) 3- 4 nüsha sözleşme hazırlanacak. İmzalar fotokopi olmayacak ve sözleşmeler elle doldurulmayacaktır 4- Antrenör Belgesinin fotokopisi 5- Nüfus cüzdan fotokopisi 6- 2 adet vesikalık resim 7- Sağlık raporu  (önemli antrenörlük yada spor yapabilir ibaresi yazılacak) 8- Banka ...

Devamını Oku..
Error
  • JFolder::create: Could not create directory

25-26 EKİM 2014 5.HAFTA MAÇ PROGRAMI

25 EKİM  2014 CUMARTESİ 14-15-8-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
1 Z.KÖY  3 NO 10:00 U15 ANT.G.BİRLİĞİ - VARSAK SPOR G.KARGIAGE M.A.KAPLAN T.ÇAKIL
2 Z.KÖY  3 NO 11:30 U191K YEŞİL KEMER - ERDEM GENÇ R.B.ÖZGÖKÇEN FEY.BÜLFEN F.IMRAK U.ÇALIŞ
3 Z.KÖY  3 NO 13:30 U17 GÜNEY SPOR - D.ALTI TRBZ. S.HALDAN M.A.KAPLAN T.ÇAKIL C.SAĞIR
4 Z.KÖY  3 NO 15:00 U15 ANT.GÜCÜ SP - D S İ SPOR S.SOYDAN A.M.KAHYA M.DİNÇER
5 Z.KÖY  3 NO 16:30 U15 M.PAŞ BLD - JANTALYA SPOR S.KAHRAMAN A.M.KAHYA M.DİNÇER
6 Z.KÖY  4 NO 10:00 U191K M.PAŞA BLD - KONYAALTI BLD M.KAHYA H.YILMAZ S.ÖZER T.KÜÇÜKERTAŞ
7 Z.KÖY  4 NO 12:00 U191K AKDENİZ SPOR - SERİK BLD. Ç.ÇALLIOĞLU G.ÇALIŞ OĞUZ AY G.CENGİZ
8 Z.KÖY  4 NO 14:00 U191K ANT.KUNDU  - KUMLLUCA BL G.KARAMELEK G.KARGIAGE H.ÇATAL Y.YILMAZ
9 O R M A N 14:00 U191K ORMAN SPOR - D S İ SPOR F.ÇELTİKCİ H.KIVANÇ Y.ÇALIŞAN C.AYKAN
10 HASAN DOĞAN 14:00 U15 KEPEZ BLD - KUMLUCA BLD H.SARI A.MALÇAK H.H.YOLGİDER
11 UĞUR SORGUÇ 12:00 U15 ASAT GENÇLİK - C L K SPOR H.H.TETİK M.A.KORKMAZ C.KARAKAYA
12 UĞUR SORGUÇ 14:00 U191K ASAT GENÇLİK - TEKİRNOVA Ş.ŞİMŞEK E.H.İZGİ M.OTRU U.SİVASLIOĞLU
13 TCK BAHTILI 10:30 U15 KARTAL SPOR - YOL SPOR M.S.HAYRAN A.ÇOBANOĞLU O.KORKMAZ
14 TCK BAHTILI 12:00 U15 ŞİMŞEK SPOR - ALTUN GENÇ C.AHEN B.GÜÇ A.T.HAYRAN
15 TCK BAHTILI 14:00 U15 AKGÜN SPOR - KOR.BLD.SPOR A.KARATAŞ A.ÇOBANOĞLU O.GÜNDOĞDU
16 A.FAZIL SEZER 12;:00 U15 MANAVGAT SP - SERİK BLD H.DAŞCI A.C.AKSOY M.KUNT
17 ÇOLAKLI 14:00 U15 ÇOLAKLI SPOR - ANT.KUNDU A.C.SOYDAL E.UZUN G.SARI
18 MNV.ATATÜRK 12:00 U15 MNV.BLD.SP - ALANYA BLD E.ÖZDEMİR Y.S.GÜNDOĞDU F.OLGUN
19 MNV.ATATÜRK 14:00 U191K MNV.BLD.SP - MANAVGAT SP M.KÜÇÜKYILMAZ E.BAŞYİĞİT B.ERYURT H.BAYAR
26 EKİM 2014 PAZAR 14-15-8-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
20 Z.KÖY  3 NO 10:00 U17 AKDNZ.KARTAL - KARTAL SP S.HALDAN F.BULUR Y.S.GÜNDOĞDU E.YAVUZ
21 Z.KÖY  3 NO 11:30 U17 DELPHİN SPOR - MANAVGAT E.H.İZGİ H.KIVANÇ M.S.HAYRAN O.KARADOĞAN
22 Z.KÖY  3 NO 13:00 U17 ANT.KUNDU - KUMLUCA BLD S.BENLİ S.ÖZER F.ÇELİK Y.KORKMAZ
23 Z.KÖY  3 NO 14:30 U17 MİTHATPAŞA - ÖZER SPOR V.SAYAR EN.ATALAY A.T.HAYRAN M.SUYABAKAN
24 Z.KÖY  3 NO 16:00 U17 TEKİROVA SP - ÜNFA SPOR FEY.BÜLGEN F.ÇİFTCİ A.UĞUR N.BİLGE
25 Z.KÖY  4 NO 10:00 U17 ANT.GÜCÜ  - PARK ANTALYA B.YİĞİT ALİ ÖZTÜRK A.C.AKSIY E.FİDAN
26 Z.KÖY  4 NO 12:00 U17 DEMİR SPOR - ALANY BLD A.C.SOYDAL N.KANMAZ F.OLGUN M.TORUN
27 Z.KÖY  4 NO 14:00 SAL SANAYİ SPOR - YENİ KEMER O.ERGÜN Y.KURNAZ İ.KARAKAYA İ.KAPLAN
28 T C K BAHTILI 10:30 U17 ASAT GENÇLİK - KONYAALTI F.ÇELTİKCİ H.ÇATAL E.UZUN Y.ÇELİK
29 T C K BAHTILI 12:00 U17 KEPEZ BLD - 1960 SÜMER SP G.KARAMELEK R.KAYA M.A.KORKMAZ A.R.TURHANER
30 T C K BAHTILI 14:00 U17 M.PAŞA BLD - D S İ SPOR Ç.ÇALLIOĞLU BET,KAYA A.KARATAŞ H.SAVAŞCI
31 KADRİYE 12:00 U17 SERİK BLD - ASLANSARAY SP F.IMRAK H.YARGI G.SARI R.ERTEKİN
32 UĞUR SORGUÇ 14:00 SAL ASAT GENÇLİK - ERDEM SPOR İ.BALABAN M.OTRU Y.S.BALABAN E.B.UĞUR
33 HASAN DOĞAN 14:00 SAL KEPEZ BLD - ORMAN SPOR S.BAHÇİVAN S.SOYDAN Ç.YILMAZ H.ÖZGÜN
34 SERİK İ.OGAN 14:00 SAL SERİK BLD SP - KESTEL BLD B.ŞEKER H.H.TETİK OĞUZ AY K.SIKI
35 KONAKLI 14:00 SAL KONAKLI BLD - MANAVGAT BL M.KAHYA H.DAŞCI H.YILMAZ İ.N.AKKOÇ
36 GAZİPAŞA 14:00 SAL GAZİPAŞA BLD - ANT.KUNDU M.YALÇIN C.AHEN E.ÖZDEMİR N.ULU
37 KORKUTELİ 14:00 SAL KOR.BLD.SP - YEŞİL KEMER S.KAHRAMAN O.E.KAPLAN H.SARI İ.CENGİZ
38 DEMRE 14:00 SAL KINIK SPOR - DEMRE BLD.SP Ş.ŞİMŞEK G.KARGIAGE C.KÜÇÜK Z.KAÇAR
39 YEŞİLBAYIR 14:00 CCU19 ANTALYA SP - ADANA DEMİR G.ÇALIŞ M.GÖZ Y.ÇALIŞAN - H.ŞİMŞEK H.İŞLEK
40 M.EGEMENLİK 14:00 CCU19 ALANYA SPOR - GİRESUN SP M.E.GÖZÜTOK F.NURAL M.GÖK - F.YILMAZ H.BAYAR
29 EKİM 2014 ÇARŞAMBA
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
41 SERİK İ.OGAN 14:00 SAL SERİK BLD.SP - MANAVGAT BL
25 EKİM 2014 CUMARTESİ GECE SAATLERİNİZİ
1 SAAT GERİ ALMAYI UNUTMAYINIZ
   

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ

DERNEĞİMİZ KÜTÜKÇÜ YOLU YÜKSELİŞ MAHALLESİ DUMAN APARTMANI 18/1 KEPEZ ANTALYA DAKİ

ADRESİNDEN ,

TEOMAN PAŞA BAHÇELİ EVLER TEZCAN APARTMANI 16/ 2  MURATPAŞA ADRESİNDE FALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR.

TELEFONLARIMIZDA BİR DEĞİŞİKLİK YOKTUR

0 530 951 73 75

0 242 334 29 91

   

18-19 EKİM 2014 - 4.HAFTA MAÇ PROGRAMI

(18.10.2014) CUMARTESİ
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U19 A MANAVGATSPOR ORMANSPOR 18.10.2014 4 0 ORMAN SAHA
U15 C ALTUN GENÇLİK VE SP KEPEZ BELEDİYE SP 18.10.2014 1 6 HASAN DOĞAN STAD
U19 A SERİK BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 18.10.2014 2 2 KADRİYE SAHA
U19 A KONYAALTI BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYE SPOR 18.10.2014 2 1 KONYAALTI SAHA
U17 B KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANT.MİTHATPAŞA SP 18.10.2014 4 1 KUMLUCA STAD
SAL A KESTEL BLD.SP ANT.ASAT GENÇLİK VE SPOR 18.10.2014 3 h 0 MİLLİ EGEMENLİK STAD
U15 B ANT.DSİ SPOR ÇOLAKLI SPOR 18.10.2014 3 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
U15 A ANT.YOLSPOR MANAVGAT BELEDİYE SPOR 18.10.2014 1 2 TCK KARAYOLLARI SAHA
U15 A JANTALYASPOR ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP 18.10.2014 0 h 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
U15 B ANT.ASAT GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYE SPOR 18.10.2014 3 1 UĞUR SORGUÇ STAD
U15 A VARSAK SPOR ANT.KARTALSPOR 18.10.2014 0 7 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U15 B ANT.KUNDU SPOR MANAVGAT SPOR 18.10.2014 3 0 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U15 A MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE SPOR 18.10.2014 0 2 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U17 B ANT.ÖZER GENÇLİK SP ANT.ASAT GENÇLİK VE SPOR 18.10.2014 0 1 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U15 B CLK SPOR ANTALYAGÜCÜSPOR 18.10.2014 5 0 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U19 B ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 18.10.2014 3 3 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U19 B KEMER TEKİROVA BLD.SP YEŞİL KEMER SPOR 18.10.2014 4 0 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U19 B ANTALYA KUNDU SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 18.10.2014 3 h 0 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U19 A ANTALYA DSİ SPOR AKDENİZSPOR 18.10.2014 0 0 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
(19.10.2014) PAZAR
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U17 C MANAVGATSPOR SERİK BELEDİYE SP 19.10.2014 3 3 KADRİYE SAHA
U17 A ALANYA BELEDİYE SP MURATPAŞA BELEDİYE SP 19.10.2014 0 2 AVSALLAR SAHA
SAL B DEMRE BLD.SPOR ANT.SANAYİ SPOR 19.10.2014 4 1 DEMRE STADI
SAL B YEŞİL KEMER SP KEPEZ BLD.SP 19.10.2014 0 3 HASAN DOĞAN STAD
U17 B KONYAALTI BELEDİYE SPOR KEMER TEKİROVA SP 19.10.2014 2 1 KONYAALTI SAHA
SAL B YENİKEMER BLD.SP KORKUTELİ BLD.SP 19.10.2014 1 1 KORKUTELİ STAD
U15 C KORKUTELİ BELEDİYE SP ŞİMŞEK GENÇLİK SP 19.10.2014 3 1 KORKUTELİ STAD
U15 C KUMLUCA BELEDİYE SP ANT.ÖZER SPOR 19.10.2014 1 4 KUMLUCA STADI
U19 B KUMLUCA BELEDİYE SP ANT.ASAT GENÇLİK VE SP 19.10.2014 3 2 KUMLUCA STADI
SAL A MANAVGAT BLD.SPOR GAZİPAŞA BLD.SPOR 19.10.2014 0 0 MANAVGAT ATATÜRK STAD
SAL B KINIK SPOR ORMAN SPOR 19.10.2014 4 2 ORMAN SAHA
SAL A SİDE SPOR KONAKLI BLD.SPOR 19.10.2014 1 1 SİDE SAHA
U17 A ANT.DSİ SPOR AKDENİZ KARTALLARI SP 19.10.2014 2 1 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U17 B ANT.KUNDU SPOR ÜNFA SPOR 19.10.2014 2 2 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
SAL A ANT.KUNDU SP SERİK BLD.SPOR 19.10.2014 1 3 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U17 A ANT.KARTAL SPOR GÜNEY SPOR 19.10.2014 7 0 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 C PARKANTALYA SPOR KEPEZ BELEDİYE SP 19.10.2014 1 4 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 A ANT.DEMİR SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON SP 19.10.2014 3 8 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 C ANT.DELPHİNSPOR 1960 SÜMERSPOR 19.10.2014 3 0 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 C ASLANSARAY SPOR ANTALYAGÜCÜSPOR 19.10.2014
ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
2014-2015 Futbol Sezonu U14 Ligi kura çekilişi 22 Ekim 2014 Çarşamba günü saat:15:00'de ASKF Vali Alaaddin
Yüksel Tesislerin'de yapılacaktır.Federasyonumuza U14 Ligine katılım başvuru yapan takımların isimleri
sitemizin ana sayfasında yayınlanmıştır.U14 Ligi'ne katılmak veya çekilmek isteyen takımlarımızın en geç
17 Ekim 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar Futbol İl Temsilciliği'ne yazılı olarak başvurmaları
gerekmektedir.U14 Ligi başlama tarihi TFF Bölge Karmaları maçları sebebi ile 01-02 Kasım 2014 tarihlerinde
başlayacaktır.
   

ANTRENÖR LİSAN KURS BAŞVURLARI BAŞLADI

Antrenör lisans kursu başvuruları başladı 26.09.2014
Antrenör lisans kursu başvuruları başladı

Antrenör lisans kursları başvuruları başladı. Katılmak isteyen adaylar 20 Ekim Pazartesi saat 17.00'ye kadar TFF.ORG üzerinden başvurularını yapabilecekler.

Antrenör lisans kurs başvurusu için tıklayınız...

Tüm kursiyer adayları, yenilenen sistem üzerinden puanlarını ve kaçıncı sırada olduklarını görebilecekler. TFF, Mayıs 2015 sonuna kadar düzenlemesi kesinleşmiş tüm kurslara katılacak olan kursiyer adaylarını 31 Ekim 2014'e kadar, en yüksek puan alan adayın en yakın tarihli kursa alınması sistemiyle, kurslara yerleştirecek.Kurs başvurusu yaparken işaretlenen bilgiler belgelendirilmek zorunda olacak. Ayrıca 26 Eylül 2014 öncesi yapılan başvuruların hiçbiri dikkate alınmayacak.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU SİTESİNDEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.

   
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 3

Site İçi,Google Ara

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Bölgesel Amatör Lig

Haber Bülteni

Ücretsiz Olarak Haber Bültenimize Kayıt OL

Şubemizden Kareler

İçerik Yükleniyor| Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

Ödül Töreni|  Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi


İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

TFF Antrenör Kurs Başvuruları

Üyelerimiz

Vefat Listesi
Kulüp Ve Sözleşme Antrenörleri

İlçe Temsilcileri

mod_vvisit_counterBugün122
mod_vvisit_counterDün186
mod_vvisit_counterBu Hafta900
mod_vvisit_counterBu Ay4331
mod_vvisit_counterTümü76405
casus telefon
casus teleon
casus telefon
seo canakkale canakkale balik tutma search canakkale vergi mevzuati bagimsiz denetim kanunlar web security engelliler teknoloji sgk bagimsiz denetim bagimsiz denetim sorgulama internet security mevzuat vergi ve sgk mevzuati