Green Blue Red

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Banner

31. Hafta Maç Programı ve Sonuçları

          19 NİSAN 2014 CUMARTESİ 13-14-31-H S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ 1 Z.KÖY 1 NO 10:00 U192K   ORMAN SPOR - 1960 SÜMER S.BENLİ M.EMRE V.ESKİÇIRAK M.GÜMÜŞ 2 Z.KÖY 1 NO 12:00 U13   1966 CUMALI - D S İ SPOR A.T.HAYRAN       3 Z.KÖY 1 NO 14:00 U13   ANT.GÜCÜ - ALTUN GENÇLİK M.GÖZ       4 Z.KÖY 2 NO 10:30 U13   ASLANSARAY - ÖZER SPOR F.ÇOBAN       5 Z.KÖY 2 NO 12:00 U192K   ÜNFA SPOR - GÜNEY SPOR GÖK.TOPRAK A.ARICI F.BÜLGEN N.BİLGE 6 Z.KÖY 2 NO 14:00 U16   KEPEZ BLD - ÖZER SPOR S.SAL T.TALİ Ş.ÖZBEK   7 Z.KÖY 2 NO 16:00 U192K   DEMİR SPOR - MİTHATPAŞA F.IMRAK ALİ ÖZTÜRK Ş.KURTULUŞ R.ERTEKİN 8 Z.KÖY 3 NO 10:00 U13   SAĞLIK SPOR - DOKUMA SPOR H.Ş.AKINCI       9 Z.KÖY 3 NO 14:00 U192K   KESTEL SPOR - KUMLUCA BLD BÜ.KAYA S.HALDAN O.KURNAZ M.TORUN 10 Z.KÖY 3 NO 16:00 U13   ANT.G.BİRLİĞİ - SANCAR BİÇİKCİ BET,KAYA       11 Z.KÖY 3 NO 17:30 U13   ŞARAMPOL SP - D.ALTI TRBZ. İ.FİDANGÜL       12 Z.KÖY 4 NO 10:00 U13   JANTALYA SP -- ŞİMŞEK SPOR Y.YALÇIN       13 Z.KÖY 4 NO 11:30 U13   AKGÜN SPOR - KALEİÇİ SPOR M.S.HAYRAN       14 Z.KÖY 4 NO 13:00 U13   GENÇLİK SPOR - YENİ KEMER H.GÜLTEKİN       15 Z.KÖY 4 NO 15:00 U13   LARA EĞİTİM - MEYDAN...

Devamını Oku..

VEFAAT

News image

 Can Kardeşimiz, TÜFAD aiilesinin değerli üyesi ZEKİ BUDAK rahmetli olmuştur. Cenazesi yarın (19 nisan 2014 cumartesi) Ankarada defnedilecektir. Tüm dostlarına teessürle duyurulur. Kederli ailesine,yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza Allahtan sabırlar ...

Devamını Oku..

2013-2014 SEZONU 1. AMATÖR KÜME ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

News image

2013 - 2014 ANTALYA 1. AMATÖR KÜME MAÇLARI SONUNDA GRUPLARINI 1. OLARAK BİTİREN ERDEM GENÇLİK SPOR VE SANAYİSPOR KULÜLERİMİZ 2014- 2015 SEZONUNDA ANTALYA SÜPER AMATÖR KÜME DE MÜCADELE ETME BAŞARISI GÖSTERMİŞTİR. BAŞARIDA EMEĞİ GEÇEN SPORCULARI, ERDEM GENÇLİK SPOR TEKNİK SORUMLUSU ÖMER ÖZEL İ SANAYİ SPOR TEKNİK SORUMLUSU ADNAN İMİRGİ Yİ VE YÖNETİM KURULLARINI KUTLARIZ. ÖMER ÖZEL ERDEM GENÇLİK TEK.SORUMLUSU   ADNAN İMİRGİ SANAYİSPOR TEK. SORU...

Devamını Oku..

U-14 LERDE İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONSAINDA TEMSİL EDECEK TAKIMLAR BELLİ OLDU

News image

  2013-2014 Futbol sezonunda oynann play-off maçları sonucu gruplarını 1.ci bitiren ÖZER GENÇLİK SPOR, MANAVGAT BELDİYE SPOR ve ANTALYA TEDAŞ SPOR kulübümüz İlimizi Türkiye Şampiyonsaında temsil etme hakkı kazanmışlardır. Başarıda emeği geçen sporcuları, teknik heyetlerini ve yönetim kurullarını kutlar, Türkiye Şampiyonsaında başarılar dileriz. BÜLENT ERDOĞAN  ÖZERSPOR U-14 TEKN.SORUMLUSU MEHMET ŞAHİN MANAVGAT BELD. U-14 TEKN.SORUMLUSU MEHMET GÜVENÇ TEDAŞSPOR U-14 TEKN. SORU...

Devamını Oku..

TÜFAD 2. OLGUNLAR TURNUVASI SONA ERDİ

News image

2. Olgular Futbol Turnuvası Alkışlarla Sona Erdi  Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamında Şubelerimiz ve üyelerimiz arasındaki dayanışma ve dostluk ilişkilerinin pekiştirilmesi amacıyla 07-10 Nisan 2014 tarihinde Antalya'da yapılan TÜFAD 2. OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI alkışlar eşliğinde yapılan ödül töreni ile sona erdi. Katılımcı 400 TÜFAD üyesinin üç gün boyunca birlikte özlem giderdikleri ve anılarını tazeledikleri bu etkinlikte TÜFAD Ankara takımımız birinci, TÜFAD Kayseri takımımız ikinci, Penaltılar sonucunda TÜFAD Batman takımımız üçüncü, TÜFAD Bursa takımımız 4. olarak turnuvayı tamamladılar. Turnuva 1.si TÜFAD Ankara takımımız madalyalarını ve Şampiyonluk kupasını Genel Başkanımız İsmail DİLBER'in elinden aldı. Tu...

Devamını Oku..

U-19 LARDA İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONSINDA TEMSİL EDECEKLER BELLİ OLDU

News image

2013 - 2014 Sezonu sonunda Antalya da oynanan  U-19 Play-Off maçları sonuçu İlimizi Türkiye Şampiyonasında Temsil etme hakkını Muratpaşa Beldiye ve İl Özel İdare takımlarımız kazanmıştır. Başarıda emeği geçem Sporcuları, Antrnörlerini ve Yönetim Kurullarını kutlar Türkiye Şampiyonasında Başarılar dileriz. YÜCEL BULDU İL ÖZEL İDARE U-19                              BARIŞ ÇAKRI MURATPAŞA BELEDİYE U-19 TEKNİK SORUMLUSU                                                  TEKNİK SORU...

Devamını Oku..
Error
  • JFolder::create: Could not create directory

31. Hafta Maç Programı ve Sonuçları

          19 NİSAN 2014 CUMARTESİ 13-14-31-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
1 Z.KÖY 1 NO 10:00 U192K   ORMAN SPOR - 1960 SÜMER S.BENLİ M.EMRE V.ESKİÇIRAK M.GÜMÜŞ
2 Z.KÖY 1 NO 12:00 U13   1966 CUMALI - D S İ SPOR A.T.HAYRAN      
3 Z.KÖY 1 NO 14:00 U13   ANT.GÜCÜ - ALTUN GENÇLİK M.GÖZ      
4 Z.KÖY 2 NO 10:30 U13   ASLANSARAY - ÖZER SPOR F.ÇOBAN      
5 Z.KÖY 2 NO 12:00 U192K   ÜNFA SPOR - GÜNEY SPOR GÖK.TOPRAK A.ARICI F.BÜLGEN N.BİLGE
6 Z.KÖY 2 NO 14:00 U16   KEPEZ BLD - ÖZER SPOR S.SAL T.TALİ Ş.ÖZBEK  
7 Z.KÖY 2 NO 16:00 U192K   DEMİR SPOR - MİTHATPAŞA F.IMRAK ALİ ÖZTÜRK Ş.KURTULUŞ R.ERTEKİN
8 Z.KÖY 3 NO 10:00 U13   SAĞLIK SPOR - DOKUMA SPOR H.Ş.AKINCI      
9 Z.KÖY 3 NO 14:00 U192K   KESTEL SPOR - KUMLUCA BLD BÜ.KAYA S.HALDAN O.KURNAZ M.TORUN
10 Z.KÖY 3 NO 16:00 U13   ANT.G.BİRLİĞİ - SANCAR BİÇİKCİ BET,KAYA      
11 Z.KÖY 3 NO 17:30 U13   ŞARAMPOL SP - D.ALTI TRBZ. İ.FİDANGÜL      
12 Z.KÖY 4 NO 10:00 U13   JANTALYA SP -- ŞİMŞEK SPOR Y.YALÇIN      
13 Z.KÖY 4 NO 11:30 U13   AKGÜN SPOR - KALEİÇİ SPOR M.S.HAYRAN      
14 Z.KÖY 4 NO 13:00 U13   GENÇLİK SPOR - YENİ KEMER H.GÜLTEKİN      
15 Z.KÖY 4 NO 15:00 U13   LARA EĞİTİM - MEYDAN SPOR Y.S.GÜNDOĞDU      
16 Z.KÖY 4 NO 16:30 U16   ANT.GÜCÜ - ANT.KUNDU SP H.ŞİMŞEK C.KÜÇÜK S.KAHRAMAN  
17 M.ÇETİNKAYA 14:00 U13   YOL SPOR - M.PAŞA BLD SP İ.AKDEMİR      
18 G.S.İ.M.AMPUTE 12:30 U11   KEPEZ BLD - ORMAN SPOR F.OLGUN      
19 G.S.İ.M.AMPUTE 13:30 U11   MEYDAN SPOR - AKGÜN SP M.DİNÇER      
20 G.S.İ.M.AMPUTE 16:00 U11   D S İ SPOR - BAHTILI SPOR G.BIYIKOĞLU      
21 G.S.İ.M.AMPUTE 17:00 U11   DENİZ GÜCÜ - DOKUMA SPOR M.A.KORKMAZ      
22 V.A.YÜKSEL 10:00 U11   YOL SPOR - TEDAŞ SPOR A.KARATAŞ      
23 V.A.YÜKSEL 11:00 U11   YEŞEL KEMER - TOROS KOLEJ A.ORHAN      
24 V.A.YÜKSEL 12:30 U11   M.PAŞA BLD - KARDELEN SP M.ÇAĞAY      
25 V.A.YÜKSEL 13:30 U11   1905 SERİK - AKSU TRBZ. M.MERT      
26 V.A.YÜKSEL 14:30 U11   SANAYİ SP - PARK ANTALYA E.UZUN      
27 V.A.YÜKSEL 15:30 U11   GÜNEY SPOR - ŞİMŞEK SPOR Ö.UZUN      
28 SERİK İ.OGAN 12:00 U192K   SERİK BLD - KONAKLI BLD E.ÖZDEMİR Y.KURNAZ O.ÖZTÜRK U.ÇALIŞ
29 ILICA 11:00 U13   ILICA BLD - SİDE SPOR H.YARGI      
30 KUMLUCA 12:00 U13   KUMLUCA BLD - SAHİLKENT M.ARLI      
31 K A Ş 15:00 U13   YEŞİLKÖY BLD - DEMRE BLD K.KARA      
32 MANAVGATYENİ 12:00 U14PLY   MNV.BLD.SP - ÇOLAKLI BLD F.ÇELİK      
33 MANAVGATYENİ 15:00 U13   MNV.BLD.SP - SARILAR BLD A.UĞUR      
34 M.EGEMENLİK A 15:30 U11   KONAKLI BLD - YILDIRIM SP BUĞR.YILMAZ      
35 M.EGEMENLİK A 16:30 U11   ALANYA BLD - AVSALLAR BLD E.BAŞYİĞİT      
36 M.EGEMENLİK A 17:30 U11   O B A BLD - ALANYA SPOR K.AKILLI      
37 M.EGEMENLİK B 16:30 U11   KESTEL BLD - TÜRKLER BLD B.ÖZDEMİR      
38 M.EGEMENLİK B 17:30 U11   MAHMUTLAR - TOSMUR BLD M.K.BARCIN      
39 ALN.BLD.TES 10:00 U13   KONAKLI BLD - YILDIRIM SP M.A.KARADAĞ      
40 ALN.BLD.TES 11:30 U13   MAHMUTLAR SP - TÜRKLER BL M.A.KARADAĞ      
41 ALN.BLD.TES 13:00 U13   GAZİPAŞA BLD - ALANYA SP E.ELÇİ      
42 ALN.BLD.TES 14:30 U13   O B A BLD - TOSMUR BLD E.ELÇİ      
43 HASAN DOGAN 16:00 SLPLY   KEPEZ BLD SP - SERİK BLD.SP O.ERGÜN A.C.ALP H.DAŞCI M.SUYABAKAN
44 DSİ BAHTILI 12:00 CCU14   ANTALYA SPOR - ALTINORDU H.ÇATAL A.R.BOZ EN.ATALAY  
45 DSİ BAHTILI 14:00 CCU15   ANTALYA SPOR - ALTINORDU A.R.BOZ EN.ATALAY H.ÇATAL  
20 NİSAN 2014 PAZAR 13-14-31-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
46 Z.KÖY 1 NO 11:30 2 A K   KOR.BÜY.KÖY - DENİZ GÜCÜ BÜ.KAYA A.ARICI V.ESKİÇIRAK Z.KAÇAR
47 Z.KÖY 1 NO 13:30 U16   ÜNFA SPOR - KONYAALTI BLD U.D.ULUŞAR İ.FİDANGÜL M.EMRE  
48 Z.KÖY 1 NO 16:00 1AKPLY   ANT.KUNDU SP - KINIK SPOR S.BAHÇİVAN S.HALDAN A.C.ALP N.BİLGE
49 Z.KÖY 2 NO 11:30 2 A K   GÜNEY SPOR - TRABZONLULAR F.ÇİFTCİ C.TABAK Ş.KURTULUŞ A.R.TURHANER
50 Z.KÖY 2 NO 13:30 2 A K   YENİKAPI SP - AKDENİZ SPOR İ.BALABAN M.ARLI U.ÇAKMAK G.CENGİZ
51 Z.KÖY 2 NO 16:00 1AKPLY   ILICA BLD.SP - SİDE SPOR T.AYRAN C.AHEN A.DİLMEÇ İ.CENGİZ
52 Z.KÖY 3 NO 11:30 2 A K   KARDELEN SP - TELEKOM SP S.BENLİ Y.KURNAZ F.BÜLGEN H.SAVAŞCI
53 Z.KÖY 3 NO 13:30 U192K   KOR.BÜY.KÖY - ANT.G.BİRLİĞİ H.KIVANÇ M.ÜREYEN S.SAL N.ULU
54 Z.KÖY 3 NO 17:30 2 A K   ALTUN GENÇLİK - ASPENDOS M.AYDOĞMUŞ BET.KAYA ALİ ÖZTÜRK Y.ÇELİK
55 Z.KÖY 4 NO 11:30 U13   ERDEM SPOR - B.ŞEHİR BLD H.GÜLTEKİN      
56 Z.KÖY 4 NO 13:00 U13   SERİK BLD SP -AKDNZ.KARTAL A.T.DEMİRBAĞ      
57 Z.KÖY 4 NO 14:30 U16   ALANYA SPOR - D S İ SPOR O.ERGÜN S.KAHRAMAN O.ÖZTÜRK  
58 V.A.YÜKSEL 10:00 U11   JANTALYA SP - B.ŞEHİR BLD T.ÇAKIL      
59 V.A.YÜKSEL 11:00 U11   KALE İÇİ SP - ANT.KUNDU SP E.KORKMAZ      
60 V.A.YÜKSEL 12:00 U11   SANCAR BİÇİKCİ - ŞARAMPOL H.H.İŞBAKAN      
61 V.A.YÜKSEL 13:00 U11   ANT.G.BİRLİĞİ - 1966 CUMALI H.H.YOLGİDER      
62 V.A.YÜKSEL 14:00 U11   YENİ KEMER - GENÇLİK SP O.KORKMAZ      
63 V.A.YÜKSEL 15:00 U11   LARA EĞİTİM  - ANTALYA SP O.GÜNDOĞDU      
64 V.A.YÜKSEL 16:00 U11   SAĞLIK SP - MİNİK KRAMPON Ö.ŞAHİN      
65 V.A.YÜKSEL 17:00 U11   POLİS SPOR - ASLANSARAY R.KONİ      
66 ELMALI 16:00 2 A K   YUVA BLD - ADRASAN SPOR E.ÖZDEMİR İ.KARAKAYA M.GÖZ Y.TÜRKAY
67 KONYAALTI 16:00 SLPLY   KONYAALTI BLD  - KOR.BLD. C.BURGAN H.H.TETİK F.ÇELTİKCİ E.ÜSTÜN
68 UĞUR SORGUÇ 16:00 SLPLY   ÖZEL İDARE - DEMRE BLD S.B.SAKA Y.YILMAZ A.U.SARI M.TORUN
69 YEŞİLBAYIR 13:30 İE 2K   YENİKÖY İ E - DENİZLİ İ E H.Ş.AKINCI G.CANDAN İ.AKDEMİR T.KÜÇÜKERTAŞ
70 MANAVGAT YENİ 12:00 İE   MANAVGAT İE - İST.ÜSKÜDAR F.IMRAK H.ŞİMŞEK H.DAŞCI U.ÇALIŞ
71 DSİ BAHTILI 12:00 CCU17   ANTALYA SPOR - BOLU SPOR U.A.DUMAN R.BOZKURT O.KURNAZ-Ş.ŞİMŞEK H.H.ÖZGÜN
72 DSİ BAHTILI 14:00 CCU19   ANTALYA SPOR - BOLU SPOR Ş.ŞİMŞEK R.BOZKURT O.KURNAZ-U.A.DUMAN H.H.ÖZGÜN
23 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA 13-14-31-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
73 Z.KÖY 1 NO 11:00 U192K   ANT.G.BİRLİĞİ - LARA EĞİTİM        
74 Z.KÖY 1 NO 13:00 U192K   MİTHATPAŞA - KOR.BÜY.KÖY        
75 Z.KÖY 1 NO 15:00 U192K   KONAKLI BLD -ÜNFA SPOR        
76 Z.KÖY 2 NO 13:00 U192K   1960 SÜMER  - DEMİR SPOR        
77 Z.KÖY 2 NO 15:00 U192K   KUMLUCA BLD - SERİK BLD        
78 Z.KÖY 3 NO 11:00 U16   ASLANSARAY - D S İ SPOR        
79 Z.KÖY 3 NO 15:00 U192K   GÜNEY SPOR - KESTEL SP        
80 Z.KÖY 4 NO 11:00 U16   ANTALYA KUNDU - ÜNFA SP        
81 Z.KÖY 4 NO 13:00 U16   EVRENSEKİ SP - KEPEZ BLD        
82 Z.KÖY 4 NO 15:00 U16   ÖZER SPOR - ALANYA SPOR        
83 M.ÇETİNKAYA 16:00 1AKPLY   KINIK SPOR - ILICA BLD SPOR        
84 UGUR SORGUÇ 16:00 1AKPLY   SİDE SPOR - ANTALYA KUNDU        
                   
                   
          24 NİSAN 2014 PERŞEMBE   13-14-31-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
85 Z.KÖY 1 NO 11:00 U13   GÜNEY SPOR - SAĞLIK        
86 Z.KÖY 1 NO 13:00 U13   ŞİMŞEK SPOR - ANT.GÜCÜ        
87 Z.KÖY 1 NO 15:00 U13   YENİ KEMER - ŞARAMPOL SP        
88 Z.KÖY 2 NO 11:00 U13   MEYDAN SP - ANT.G.BİRLİĞİ        
89 Z.KÖY 2 NO 13:00 U13   AKDNZ.KARTAL - 1905 SERİK        
90 Z.KÖY 2 NO 15:00 U13   DOKUMA SPOR - GENÇLİK SP        
91 Z.KÖY 4 NO 11:00 U13   KEPEZ BLD - YOL SPOR        
92 Z.KÖY 4 NO 13:00 U13   TEDAŞ SPOR - 1966 CUMALI        
93 Z.KÖY 4 NO 15:00 U13   D S İ SPOR - SERİK BLD SP        
94 YEŞİLBAYIR 16:00 U13   SANCAR BİÇİKCİ -ASLANSARAY        
95 M.ÇETİNKAYA 14:00 U13   M.PAŞA BLD - ERDEM SPOR        
96 M.EGEMENLİK A 15:30 U11   AVSALLAR BLD - O B A BLD C.ÇETİN      
97 M.EGEMENLİK A 16:30 U11   YILDIRIM SP - ALANYA BLD M.K.BARCIN      
98 M.EGEMENLİK A 17:30 U11   TOSMUR BLD  - BARBAROS BUĞR.YILMAZ      
99 M.EGEMENLİK B 16:30 U11   TÜRKLER BLD - MAHMUTLAR E.ELÇİ      
100 M.EGEMENLİK B 17:30 U11   ALANYA SPOR - KESTEL BLD K.AKILLI      
                   
   

VEFAAT

 Can Kardeşimiz, TÜFAD aiilesinin değerli üyesi ZEKİ BUDAK rahmetli olmuştur. Cenazesi yarın (19 nisan 2014 cumartesi) Ankarada defnedilecektir. Tüm dostlarına teessürle duyurulur. Kederli ailesine,yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza Allahtan sabırlar dileriz.

   

2013-2014 SEZONU 1. AMATÖR KÜME ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Fotoğraf: şampiyon

2013 - 2014 ANTALYA 1. AMATÖR KÜME MAÇLARI SONUNDA GRUPLARINI 1. OLARAK BİTİREN ERDEM GENÇLİK SPOR VE SANAYİSPOR KULÜLERİMİZ 2014- 2015 SEZONUNDA ANTALYA SÜPER AMATÖR KÜME DE MÜCADELE ETME BAŞARISI GÖSTERMİŞTİR. BAŞARIDA EMEĞİ GEÇEN SPORCULARI, ERDEM GENÇLİK SPOR TEKNİK SORUMLUSU ÖMER ÖZEL İ SANAYİ SPOR TEKNİK SORUMLUSU ADNAN İMİRGİ Yİ VE YÖNETİM KURULLARINI KUTLARIZ.

Ömer Özel

ÖMER ÖZEL ERDEM GENÇLİK TEK.SORUMLUSU   ADNAN İMİRGİ SANAYİSPOR TEK. SORUMLUSU

   

U-14 LERDE İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONSAINDA TEMSİL EDECEK TAKIMLAR BELLİ OLDU

 

2013-2014 Futbol sezonunda oynann play-off maçları sonucu gruplarını 1.ci bitiren ÖZER GENÇLİK SPOR, MANAVGAT BELDİYE SPOR ve ANTALYA TEDAŞ SPOR kulübümüz İlimizi Türkiye Şampiyonsaında temsil etme hakkı kazanmışlardır.

Başarıda emeği geçen sporcuları, teknik heyetlerini ve yönetim kurullarını kutlar, Türkiye Şampiyonsaında başarılar dileriz.

BÜLENT ERDOĞAN  ÖZERSPOR U-14 TEKN.SORUMLUSU

MEHMET ŞAHİN MANAVGAT BELD. U-14 TEKN.SORUMLUSU

MEHMET GÜVENÇ TEDAŞSPOR U-14 TEKN. SORUMLUSU

   
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 4

Site İçi,Google Ara

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Bölgesel Amatör Lig

Haber Bülteni

Ücretsiz Olarak Haber Bültenimize Kayıt OL

Şubemizden Kareler

İçerik Yükleniyor| Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

Ödül Töreni|  Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi


İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

TFF Antrenör Kurs Başvuruları

Üyelerimiz

Vefat Listesi
Kulüp Ve Sözleşme Antrenörleri

İlçe Temsilcileri

mod_vvisit_counterBugün190
mod_vvisit_counterDün151
mod_vvisit_counterBu Hafta1052
mod_vvisit_counterBu Ay5027
mod_vvisit_counterTümü37611
casus telefon
casus teleon
casus telefon
seo canakkale canakkale balik tutma search canakkale vergi mevzuati bagimsiz denetim kanunlar web security engelliler teknoloji sgk bagimsiz denetim bagimsiz denetim sorgulama internet security mevzuat vergi ve sgk mevzuati