Green Blue Red

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Banner

29-30 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

ANTALYA FUTBOL İL TERTİP KURULU HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI (29.11.2014) CUMARTESİ KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ TARİHİ MAÇ SAATİ STAD ADI EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM U19 A MANAVGATSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 29.11.2014 13:00 A.FAZIL SEZER TESİSLERİ U14 D BARBOROS AZAKLI İ.Ö.O. OBA BELEDİYE SPOR 29.11.2014 12:00 AVSALLAR STADI U14 D ALANYA BELEDİYE SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 29.11.2014 13:30 AVSALLAR STADI U14 D MANAVGAT BELEDİYE SPOR GAZİPAŞA BELEDİYE SPOR 29.11.2014 13:00 ÇOLAKLI STADI U14 E FİNİKE BELEDİYE SPOR KINIKSPOR 29.11.2014 13:00 HASYURT STADI U17 A ALANYA BELEDİYE SP DÖŞEMEALTI TRABZON SP 30.11.2014 14:00 MİLLİ EGEMENLİK STADI U14 E YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYE SPOR 29.11.2014 13:00 KINIK STADI U15 C KORKUTELİ BELEDİYE SP KUMLUCA BELEDİYE SP 29.11.2014 13:00 KORKUTELİ STADI U19 A ORMANSPOR AKDENİZSPOR 29.11.2014 11:00 ORMAN SAHA U19 A MANAVGAT BELEDİYE SPOR SERİK B...

Devamını Oku..

22-23 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

22 KASIM  2014 CUMARTESİ 14-15-12-H S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ 1 Z.KÖY 3 NO 10:00 U191K 2 0 TEKİROVA BL - ERDEM GENÇLİK N.ALAN FEL.BÜLGEN H.ÇATAL E.YAVUZ 2 Z.KÖY 3 NO 12:00 U14 1 3 YENİ KEMER - KEPEZ BLD M.OTRU 3 Z.KÖY 3 NO 14:00 U14 2 3 LARA EĞİTİM - AKDNZ.KARTAL R.KAYA 4 Z.KÖY 4 NO 10:00 U191K 1 0 AKDENİZ SP - MURATPAŞA BLD S.BENLİ R.BOZKURT H.SARI M.GÜMÜŞ 5 Z.KÖY 4 NO 12:00 U191K 4 0 ANT KUNDU SP - YEŞİL KEMER S.B.SAKA Y.YALÇIN A.C.SOYDAL Ş.KOÇALP 6 Z.KÖY 4 NO 14:00 U191K 0 2 D S İ SPOR - MANAVGAT BLD F.ÇİFTCİ ALİ ÖZTÜRK M.ÜREYEN Y.KORKMAZ 7 UĞUR MUMCU 13:00 U14 0 10 ALTUN GENÇLİK - M.PAŞA BLD E.H.İZGİ 8 KONYAALTI ESKİ 11:00 U191K 3 1 KONYAALTI BLD - ORMAN SPOR İ.KARAKAYA S.SAĞIR M.GÖZ M.TORUN 9 SERİK 100 YIL 13:00 U191K 1 1 SERİK BLD SP - MANAVGAT SP S.KAHRAMA...

Devamını Oku..

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ

DERNEĞİMİZ KÜTÜKÇÜ YOLU YÜKSELİŞ MAHALLESİ DUMAN APARTMANI 18/1 KEPEZ ANTALYA DAKİ ADRESİNDEN , TEOMAN PAŞA BAHÇELİ EVLER TEZCAN APARTMANI 16/ 2  MURATPAŞA ADRESİNDE FALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR. TELEFONLARIMIZDA BİR DEĞİŞİKLİK YOKTUR 0 530 951 73 75 0 242 334 29 ...

Devamını Oku..
Error
  • JFolder::create: Could not create directory

29-30 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

ANTALYA FUTBOL İL TERTİP KURULU HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI
(29.11.2014) CUMARTESİ
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U19 A MANAVGATSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 29.11.2014 13:00 A.FAZIL SEZER TESİSLERİ
U14 D BARBOROS AZAKLI İ.Ö.O. OBA BELEDİYE SPOR 29.11.2014 12:00 AVSALLAR STADI
U14 D ALANYA BELEDİYE SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 29.11.2014 13:30 AVSALLAR STADI
U14 D MANAVGAT BELEDİYE SPOR GAZİPAŞA BELEDİYE SPOR 29.11.2014 13:00 ÇOLAKLI STADI
U14 E FİNİKE BELEDİYE SPOR KINIKSPOR 29.11.2014 13:00 HASYURT STADI
U17 A ALANYA BELEDİYE SP DÖŞEMEALTI TRABZON SP 30.11.2014 14:00 MİLLİ EGEMENLİK STADI
U14 E YEŞİLKÖY BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYE SPOR 29.11.2014 13:00 KINIK STADI
U15 C KORKUTELİ BELEDİYE SP KUMLUCA BELEDİYE SP 29.11.2014 13:00 KORKUTELİ STADI
U19 A ORMANSPOR AKDENİZSPOR 29.11.2014 11:00 ORMAN SAHA
U19 A MANAVGAT BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYE SPOR 29.11.2014 14:00 SERİK 100.YIL STADI
U14 A SERİK BELEDİYE SPOR ALTUN GENÇLİK SPOR 29.11.2014 12:00 UĞUR MUMCU STADI
U14 C ANT.GENÇLERBİRLİĞİ LARA EĞT.SPOR 29.11.2014 14:00 UĞUR MUMCU STADI
U19 B ANT.ASAT GENÇLİK VE SP ANTALYA KUNDU SPOR 29.11.2014 11:00 UĞUR SORGUÇ STADI
U14 B ANT.MİTHATPAŞA SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 29.11.2014 13:00 UĞUR SORGUÇ STADI
U15 C AKGÜN SPOR ANT.ÖZER SPOR 29.11.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U14 C ANT.ÖZER GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİKSPOR 29.11.2014 12:30 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U14 C AKDENİZ SANAYİ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK SPOR 29.11.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U15 A MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANT.KARTALSPOR 29.11.2014 11:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U14 C AKDENİZ KARTALLARI SPOR KONYAALTI LİMAN SP 29.11.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U19 A MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİ SPOR 29.11.2014 10:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U14 B GÜNEYSPOR YENİ KEMER BLD.SPOR 29.11.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U19 B YEŞİL KEMER SPOR KUMLUCA BELEDİYE SP 29.11.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U14 B TRABZONLULAR SPOR ANTALYA DSİ SPOR 29.11.2014 09:30 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 A ANT.DEMİR SPOR AKDENİZ KARTALLARI SP 29.11.2014 11:00 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U14 A ANT.YOL SPOR JANTALYASPOR 29.11.2014 12:30 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U14 A ANT.DOKUMA SPOR ANTALYAGÜCÜSPOR 29.11.2014 14:00 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 C ASLANSARAY SPOR PARKANTALYA SPOR 29.11.2014 15:30 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
(30.11.2014) PAZAR
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
U17 C MANAVGATSPOR 1960 SÜMERSPOR 30.11.2014 14:00 A.FAZIL SEZER TESİSLERİ
SAL B YENİKEMER BLD.SP YEŞİL KEMER SP 30.11.2014 14:00 KEMER STADI
SAL B KINIK SPOR KORKUTELİ BLD.SP 30.11.2014 14:00 KINIK SAHA
U17 B KUMLUCA BELEDİYE SPOR ÜNFA SPOR 30.11.2014 14:00 KUMLUCA STADI
SAL A KESTEL BLD.SP MANAVGAT BLD.SPOR 30.11.2014 11:45 MİLLİ EGEMENLİK STADI
U17 C SERİK BELEDİYE SP KEPEZ BELEDİYE SP 30.11.2014 12:00 SERİK .100.YIL STADI
SAL A SERİK BLD.SPOR GAZİPAŞA BLD.SPOR 30.11.2014 14:00 SERİK İ.OĞAN STADI
U15 C ŞİMŞEK GENÇLİK SP KEPEZ BELEDİYE SP 30.11.2014 13:00 UĞUR MUMCU STADI
U15 A VARSAK SPOR ANT.YOLSPOR 30.11.2014 14:30 UĞUR MUMCU STADI
U15 B ANT.ASAT GENÇLİK VE SP ÇOLAKLI SPOR 30.11.2014 11:00 UĞUR SORGUÇ STADI
SAL A ANT.ASAT GENÇLİK VE SP KONAKLI BLD.SPOR 30.11.2014 14:00 UĞUR SORGUÇ STADI
U15 B ANTALYAGÜCÜSPOR MANAVGAT SPOR 30.11.2014 10:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U15 B CLK SPOR SERİK BELEDİYE SPOR 30.11.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U15 A JANTALYASPOR ALANYA BELEDİYE SPOR 30.11.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 1 NO SAHA
U15 B ANT.DSİ SPOR ANT.KUNDU SPOR 30.11.2014 09:30 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
BAYAN 1207 ANTALYA MURATPAŞA SP HAKKARİGÜCÜ SPOR 30.11.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U15 A ANT.GENÇLERBİRLİĞİ SP MANAVGAT BELEDİYE SPOR 30.11.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 2 NO SAHA
U17 A ANT.DSİ SPOR ANT.KARTAL SPOR 30.11.2014 09:30 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
SAL B ANT.SANAYİ SPOR KEPEZ BLD.SP 30.11.2014 12:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
SAL A ERDEM GEN.VE SP SİDE SPOR 30.11.2014 14:00 ZEYTİNKÖY 4 NO SAHA
U17 B ANT.ÖZER GENÇLİK SP KONYAALTI BELEDİYE SPOR 30.11.2014 09:30 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 A MURATPAŞA BELEDİYE SP GÜNEY SPOR 30.11.2014 11:00 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 B ANT.KUNDU SPOR ANT.ASAT GENÇLİK VE SP 30.11.2014 12:30 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U19 B ANTALYAGÜCÜ SPOR KEMER TEKİROVA BLD.SP 30.11.2014 14:00 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
U17 B ANT.MİTHATPAŞA SP KEMER TEKİROVA SP 30.11.2014 15:30 ZEYTİNKÖY SENTETİK SAHA
(03.12.2014) ÇARŞAMBA
KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ
TARİHİ
MAÇ SAATİ STAD ADI
EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM
SAL B DEMRE BLD.SPOR ORMAN SPOR 03.12.2014 14:00 DEMRE STADI
Antalya ilinde bulunan Kurumlara,Belediye,Gençlik Hizmetleri ve Kulüplerimize ait sahaların büyük bir
kısmı kışlık bakıma alınmasından dolayı ve maç sayılarının artması sebebi ile bazı müsabaka saat ve
sahalarda değişiklik yapmak zorunda kalmaktayız.
Bu sebebden dolayı haftalık maç programını kulüplerimizin Perşembe günü saat:18:00'den sonra
tekrardan kontrol etmelerini önemle rica ederiz.
Antalya ilinde Amatör Futbol müsabakalarının oynanması  için sahalarını bize açan her kuruma
teşekkür ederiz.
   

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

   

22-23 KASIM 2014 MAÇ PROGRAMI

22 KASIM  2014 CUMARTESİ 14-15-12-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
1 Z.KÖY 3 NO 10:00 U191K 2 0 TEKİROVA BL - ERDEM GENÇLİK N.ALAN FEL.BÜLGEN H.ÇATAL E.YAVUZ
2 Z.KÖY 3 NO 12:00 U14 1 3 YENİ KEMER - KEPEZ BLD M.OTRU
3 Z.KÖY 3 NO 14:00 U14 2 3 LARA EĞİTİM - AKDNZ.KARTAL R.KAYA
4 Z.KÖY 4 NO 10:00 U191K 1 0 AKDENİZ SP - MURATPAŞA BLD S.BENLİ R.BOZKURT H.SARI M.GÜMÜŞ
5 Z.KÖY 4 NO 12:00 U191K 4 0 ANT KUNDU SP - YEŞİL KEMER S.B.SAKA Y.YALÇIN A.C.SOYDAL Ş.KOÇALP
6 Z.KÖY 4 NO 14:00 U191K 0 2 D S İ SPOR - MANAVGAT BLD F.ÇİFTCİ ALİ ÖZTÜRK M.ÜREYEN Y.KORKMAZ
7 UĞUR MUMCU 13:00 U14 0 10 ALTUN GENÇLİK - M.PAŞA BLD E.H.İZGİ
8 KONYAALTI ESKİ 11:00 U191K 3 1 KONYAALTI BLD - ORMAN SPOR İ.KARAKAYA S.SAĞIR M.GÖZ M.TORUN
9 SERİK 100 YIL 13:00 U191K 1 1 SERİK BLD SP - MANAVGAT SP S.KAHRAMAN C.KÜÇÜK H.ŞİMŞEK H.İŞLEK
10 KUMLUCA 14:00 U191K 2 1 KUMLUCA BLD - ANT.GÜCÜ SP F.ÇELTİKCİ U.ÇAKMAK FUR.BÜLGEN U.ÇALIŞ
11 TOPKAPI 12:00 CCU14 0 1 ANTALYA SPOR - DENİZLİ SPOR E.ÖZDEMİR Y.ÇALIŞAN F.BULUR
12 TOPKAPI 14:00 CCU15 1 0 ANTALYA SPOR - DENİZLİ SPOR M.KAHYA Ş.TÜRKER G.KALIN
23 KASIM 2014 PAZAR 14-15-12-H
S.NO SAHA SAAT KÜME SKOR TAKIMLAR HAKEM 1.YRD.HAKEM 2.YRD.HAKEM GÖZLEMCİ
13 Z.KÖY 3 NO 10:00 U14 12 0 ÖZER GENÇLİK - ŞİMŞEK SPOR H.Ş.AKINCI
14 Z.KÖY 3 NO 11:30 U14 5 1 GÜNEY  SPOR - ANT.KUNDU SP O.E.KAPLAN
15 Z.KÖY 3 NO 13:00 U14 18 2 D S İ SPOR - MİTHATPAŞA SPOR S.ÖZER
16 Z.KÖY 4 NO 10:00 U14 2 0 ANTALYA GÜCÜ - YOL SPOR F.IMRAK
17 Z.KÖY 4 NO 11:30 U14 1 4 1905 SERİK SP - ANT.G.BİRLİĞİ V.SAYAR
18 Z.KÖY 4 NO 13:00 U14 0 7 JANTALYA SP - SERİK BLD SPOR EN.ATALAY
19 UĞUR MUMCU 14:00 U14 1 18 K.ALTI LİMAN - AKDNZ.SANAYİ SP S.HALDAN
20 KINIK 13:00 U14 2 11 KINIK SPOR - YEŞİLKÖY BLD E.ERAYDIN
21 ILICA 13:00 U14 1 2 SARILAR BLD SP - MANV.BLD.SP Y.S.BALABAN
22 AVSALLAR 13:00 U14 4 0 O B A BLD SP - ALANY BLD SP B.ÖZDEMİR
23 GAZİPAŞA 13:00 U14 5 3 GAZİPAŞ BLD - BARBAROS AZAK K.AKILLI
24 S İ D E 12:00 İ  E 0 0 MANAVGAT İE - TRABZON İ E Y.YILMAZ G.KARAMELEK Ç.YILMAZ T.ÖKÇÜN
25 KONAKLI 14:00 CCU19 ALANYA SPOR - KAYSERİ SPOR M.E.GÖZÜTOK G.BARCIN S.KİNDAR - C.ÇETİN H.BAYAR
24 KASIM 2014 EĞİTİM ÇALIŞMASI  SAAT 18:30'DA KONYAALTI BLD.KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR
TÜM GÖZLEMCİ VE HAKEMLERİN KATILIMI ZORUNLUDUR. İ.H.K
   

SAYGI VE SEVGİYLE ANIYORUZ

SAYGI VE SEVİYLE ANIYORUZ.

   
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 3

Site İçi,Google Ara

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Bölgesel Amatör Lig

Haber Bülteni

Ücretsiz Olarak Haber Bültenimize Kayıt OL

Şubemizden Kareler

İçerik Yükleniyor| Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

Ödül Töreni|  Antalya Şubesi

İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi


İçerik Yükleniyor|  Antalya Şubesi

TFF Antrenör Kurs Başvuruları

Üyelerimiz

Vefat Listesi
Kulüp Ve Sözleşme Antrenörleri

İlçe Temsilcileri

mod_vvisit_counterBugün121
mod_vvisit_counterDün319
mod_vvisit_counterBu Hafta1346
mod_vvisit_counterBu Ay2886
mod_vvisit_counterTümü79447
casus telefon
casus teleon
casus telefon
seo canakkale canakkale balik tutma search canakkale vergi mevzuati bagimsiz denetim kanunlar web security engelliler teknoloji sgk bagimsiz denetim bagimsiz denetim sorgulama internet security mevzuat vergi ve sgk mevzuati